2737
2734
عنوان

شما جای من بودید چیکار میکردید؟

129 بازدید | 9 پست

من ی هفته س عروسی  گردم

شوهرم چمدان عروس و وسایلش نخرید برام

مادرم برای اون خرید

ی روز بهش گفتم حوله حمام ندارم

حوله حمامی ک مامانم برات خریده استفاده گنم؟

گفت ن دست نزن

خودش از پلمپ درش نیاورده

فکر نکنید برام میخره ،، دوساله زنشم ی روسری ی مانتو ی لباس خونگی برام نخریده میناله میگه ندارم

اما نذری میده😏

خیلی دلم شکست خیلی

هر مرد دیگ بود میگفت اره عزیزم بپوش😔

چرا نخریدن اونوقت

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بحثم ب حوله نیست،،،دلم شکسته ک ذره ای ارز ندارم تو این زندگی😔

اول زندگی همیشه همینه عروس خانم تا بیای چم و خم کارو یادبگیری زمان میبره همه ماها اینطوری بودیم

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
2738

منتظر نباش اون بهت ارزش بده. دوبار کم محلی کن بهش توجه نکن تا بدونه خنده و محبت یه زن تو خونه نعمته. خودت واسه خودت ارزش قایل باش. بخوای منتظر ای مردای بی احساس باشی پیر میشی☺

با خدا باش پادشاهی کن😎
منتظر نباش اون بهت ارزش بده. دوبار کم محلی کن بهش توجه نکن تا بدونه خنده و محبت یه زن تو خونه نعمته. ...

من دو روزه کم محلش میکنم اما غذا ومیوه شو یزارم جلوش،،اون بدتر از من کم محلم میکنه مبره خونه مامانش نمیاد کل روزوقتیم میاد کم محلی میکنه