2726
عنوان

برای خانم های نی نی سایتی خیلی ناراحتم...

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 75 پست

ولله من خدا رو شکر جزء اینها نیستم پس واسه من ناراحت نباش😁

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون هر کی یا طرفه به قاضی بره راضی برمیگرده

باید همسراشونم آورد و حرفای اونا هم گوش کرد

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!
2728

من فکر میکنم تا خانمها از حسادت و مقایسه و خود کمتر بینی دست برندارن ، محکومن به بدبختی ...

همه تاپیک ها را هم باور ندارم 

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 

حقیقت زندگی همینجاست چون کسی نمیشناستمون حرفامون و می‌زنیم......مثلاً خود من همه فامیل و خواهربرادرهام فکر میکنن خیلی خوشبختم از دلم خبر ندارن چون هیچ وقت مشکلاتم و نگفتم 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

انگار ۹۰درصد مردم وسط میدون جنگ زندگی میکنن😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
من يه كاربري داشتم قبلا كه از مشكلاتم گفته بودم و خيليا راهنماييم كردن  الان اون كاربريمو ندار ...

یکی هم مثل من برای دیگران نظرات درست و عاقلانه میده و خودش در موقعیت به نحو دیگری اقدام میکنه

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

استارتر اکثرا درسته و من باور میکنم ولی دیگه نمیخونم اعصابم نمیکسه ...

ماها اکثرا مهارت زندگی نداریم ... قدرت نه گفتن ... شناخت خودمون ... اینها دچار مشکل میکنه ادم رو 

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

خب چون اینجا بیشتر کسایی که مشکل دارن تاپیک میزنن بیشتر مشکلات به چشم میاد 

ان شاءالله که هیچکس تو زندگیش مشکل نداشته باشه و شاد باشه  زندگی خوب هم هست ولی خب اونا تاپیک نمیزنن که من زندگیم خوبه و فلان 

پس اینقدر خودتو درگیر نکن 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

زندگی به تنهایی یک دانشگاه و بهتر بگم یک آموزشگاهه 

درسته به اقایون وخصوصا خانمها مدرک دانشگاهی نمیدندو با سواد مدرکی قیاثشون می کننداما....

اونها بهترینند و می آموزند چیزی رو که باید شخصا تجربه کنند .عده ای گمان میکنند از تجربه دیگران استفاده کردن تو زندگی همیشه مشکل گشاست و زندگی باید یکنواخت باشه و بدون غل و غش ولی این درست نیست ..

به گفته فرانکل نظریه پرداز بزرگ و روانشناس( انسان همواره در رنج است )و در رنج انسان شکوفا میشه "

به خودتون ببالید که شما انتخاب شدید تا از بدترین موقعیت ها بهترین رو بسازین و باور کنین میتونین "

با این شرایط طاقت فرسا و سخت به زندگی ارامش دادن هنره

به عکس باورهاتون بیشترین امار خود زنی و حذف خودها در زندگی های یکنواخت و تاحدودی مرفحه که اشباع شدن و تکرار در اونها موج میزنه 

موفق و خوشبخت باشین 😊

یکی هم مثل من برای دیگران نظرات درست و عاقلانه میده و خودش در موقعیت به نحو دیگری اقدام میکنه

مهم اينه حداقل باورمون درست باشه

بعضيا عقايد داغونشون رو بزور ميخوان نشر هم بدن

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2706