2737
2739
عنوان

دارم ازدست شوهربی مسئولیتم دق میکنم😑😫😤

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودشم میدونه همه چیو ولی بازم گاوه ،،، دیابت بارداری دارم یهوافت میکنه حتی نمیتونم ازجام پاشم

خاک بر سرش، اشغالو، ایو بعدش هم همه چی رو دوش توو، سوادش چنده

برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات میفرستید
بخداخسته شدم نمیدونم چجوری قانعش کنم ک یذره هم بفکرخونه وزنت باش ،،،،، کسی راه حلی چیزی داره خواهشن ...

مردا هرچی توضیح بدی کمتر یاد میگیرن یه چیزی بخور نفس عمیق بکش بگیر بخواب....با تو دلیت حرف خوب بزن ول کن اونو  

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است
2731
2738
یه خدا نکرده ای 

اعصاب برا ادم نمیگذارند، والا بعد هم همین مرد طلب کار میشه و خوانوادش، این مرد دلش با زندگی نیست یعنی خیلی هاشون این اند، خاک بر یر همه شون

چرا ازش باردار شدی منم له له میزدم واسه حس مادر شدن ولی چون شوهرم بی مسیولیته ۱۰ سال صبر کردم درست ن ...

خب خودت چرا ۱۰ سال عمرتو تلف کردی

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
تو هم زنگ بزن بگو دکتر گفته بچه داره ممیمیره، بهش بگین بیاد خونه

وای خدانکنه توروخدااین چ حرفیه😑😑😑😑خودم فداش بشم

بلآخره مامان شدمم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشڪرت****(اللهم صلی علی محمدوآل محمد)********
وای خدانکنه توروخدااین چ حرفیه😑😑😑😑خودم فداش بشم

عزیزم خدا نکنه، میگم که بترسه بلکه یکم بیاد خونه، وگرنه خدا محافظش باشه ان شا الله، گفتم یه جوری که یکم به خودش بیاد 

عزیز دلم الهی که صحیح وسالم بدنیا بیاد شوهرتم سر عقل بیاد حتما حتما مشاوره برو یا زنگ بزن ببین عزیزم من یا دوستان اینجا کامل از زندگیت خبر نداریم و هر کدوم یه مشکلی داریم تو زندگی واز دیدگاه خودمون ب مشکل نگا میکنیم وحلش میکنیم نمیدونم چرا میترسیم بریم پیش مشاوره بخدا با مشاوره خیلی زندگیا از طلاق نجات پیدا کرده 

شرمنده ام که بی تو هنوز نفس میکشم (پدر
2706