2737
2734

بچه ها اینی که میگم رو به عینه دیدم از نزدیک خودش شهرستانه وقتی میگی ابمیوه خوب ..میگه فلان جای تهران (جای لوکس میگه) مانتو ..فلان مزون ...اینارو از کجا میدونن پ چرا یه من از هیچی خبر ندارم؟ 😐

شما این چیزا رو از کجا میفهمین ؟

میشه برا سلامتی منم دعا کنین ؟ ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خب از دوستا و فامیلای خوشگذرونشون میشنون

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

حالا اون هیچی ما یبار میخاستیم بریم خونه اقوام شوهرش از شوهر من ۴۰۰ هزارتومن همون روز قرض کردم 

ماهم دلمون سوخت گفتیم ندارند رفتیم خونشون شب آجیل چهار مغز  باقلوا و شیرینی و اصلا  پرامون ریخت😁😁

میشه برا حاجت دلم یه حمد بخونید😭😭😭😭 برای همه منتظرا دعا میکنم ..‌چون خودمم یه منتظر بودم🙏میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید

منم نمی  دونم😕

سر چهار راه نزدیک خونمون چندنفرن ، که معمولا هم عوض نمی شن چیز میز می فروشن.

بعد یکی از این خانما مژه کاشته بود پشت چراغ قرمز اومده بود سمت آیینه ی مامانم می گفت مژه کاشتم قشنگ شده؟

دماغ خیلی‌هاشونم عمله.

نمیگم حق ندارن یا قصد توهین ندارم.

اما وقتی می‌نالند و میگن چیزی واسه خوردن نداریم آدم 🙄😵 اینطوری میشه😐

حالا اون هیچی ما یبار میخاستیم بریم خونه اقوام شوهرش از شوهر من ۴۰۰ هزارتومن همون روز قرض کردم  ...

شايد واسه مهمونشون كه شما باشين خريدن 

منم هميشه يه سري خوراكي خيلي خوب تو كمد جاساز دارم واسه مهمون

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
منم نمی  دونم😕 سر چهار راه نزدیک خونمون چندنفرن ، که معمولا هم عوض نمی شن چیز میز می فروشن ...

اخ اينا حرص در بيارن

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
مشخصه  خیلی اهل پیاده رویه، معمولا کسانی که  هزینه ی اژانس ندارن پیاده روی زیاد انجام می ...

ن بابا اینی ک میگم اصلا شهرستانه نرفته تهران

میشه برا سلامتی منم دعا کنین ؟ ❤❤
2706