2726
عنوان

پد بهداشتی

850 بازدید | 37 پست

سلام دوستان مهربونم❤😘

میخوام پد بهداشتی پارچه ای تهیه کنم ولی نمیدونم اوکی هست یا نه

شما نظرتون چیه؟تجربه استفاده داشتید؟ 

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)

دوست ندارم 😐💔

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من چندشم میشه باید حتما یکبار مصرف باشه طبیعت هم مشکل خودشه🥴🤐

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
منظورت نوار بهداشتیه ؟

بله گلم

تبلیغش رو زیاد شنیدم که ضد عفونته و شکلش هم خیلی فانتزیه😍

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
خوب نیس غیربهداشتیه 

منم بخاطر همین نگران بودم

من چندشم میشه باید حتما یکبار مصرف باشه طبیعت هم مشکل خودشه🥴🤐

من فقط عاشق طرح های فانتزیش شده بودم😅❤

منم بخاطر همین نگران بودم

اره همین پدبهداشتیابهترن

💞ـــــــــــبعدازالله توتمومِ دارایے منی ـــــــــــــــــــــــــــ حسین (ع)❤ماهاشیـش هیـــــــچ جلوییم چون لپامون چال داره😌✋

من خیاز برام دوخت ولی برا مصرف روزانه خیلی بهتر از پد های یه بار مصرف بود

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
من خیاز برام دوخت ولی برا مصرف روزانه خیلی بهتر از پد های یه بار مصرف بود

برای پریودیتون استفاده نکردین؟

من برای پریودی میخوام

برای پریودیتون استفاده نکردین؟ من برای پریودی میخوام

نه فقط یه بار استفاده کردم چون تو خونه تموم کردم مجب.ور شدم از اونا استفاده کنم ولی دوستم استفاده میکنه خیلی راضی هست میگه اصلا دیگه خارش ندارم خیلی بهتر هست 

ولی من روزایی که سرکار بودم و بعدش کلاس داشتم 3 تا با خودم میبردم عوض میکردم تو طول روز مخصوصا تو تابستون خیلی خوب بود

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

به نظرم خیلی کثیف و چندشه . در ماه نهایت ۵ روز پریود باشی . ادم چندشش میشه هی دستمال خونه بشوره . تازه لکه خون هم نمیره

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
2706