2733
2734
عنوان

پارگی تندون پا

52 بازدید | 11 پست

بچه ها داداشم یک سال پیش تاندون پاش بخاطر ی حرکت تو باشگاه پاره شد الان تقریبا شیش ماه هست ک عمل کرده میگه گاهی وقتا درد داره کسی اینجا برای خودش یا اطرافیانش پیش اومده ؟؟ خوب میشه پاهاش ؟؟ میتونه ورزش و پارکور رو ادامه بده ؟ خیلی ناراحته فکر میکنه که نمیتونه دیگه پارکور کار کنه لطفا راهنماییم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونه ادامه بده..زیر نظر مربی ورزشای ایستا و پویا رو شروع کنه تا قدرت پاش برگرده

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
2731
ممنون عزیزم ..تاحالا واس اطرافیانتون پیش اومده پارگی تاندون پا؟

من رشتم تربیت بدنیه عزیزم

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
ای جانم مرسی گلم موفق باشی

فدات گلم..حتما تمریناتشو پیگیری کنه..یه مربی حرفه ای باید کمکش کنه

2738
فدات گلم..حتما تمریناتشو پیگیری کنه..یه مربی حرفه ای باید کمکش کنه

نشی ک حیفی عزیزدلم بهش گفتم امیدوار شد خیلی نا امید بود میخواست کلا قیدشو بزنه حتما بهش میگم ❤❤❤

نشی ک حیفی عزیزدلم بهش گفتم امیدوار شد خیلی نا امید بود میخواست کلا قیدشو بزنه حتما بهش میگم ❤❤❤

موفق باشه🌹

💜💜💜💜

عزیزم بهش بگو یهو نری پارکور کار کنی؟

باید یه مدتی رو فقط رو تمرینات قدرتیه پاش کار کنه...

مربیای حرفه ای میدونن.....بعدش بره سراغ پارکور