2703
2553

سلام عزیزان بخدا هموطنامون هستن که  لباس و...ندارن ثواب داره جا اینکه لباسای خودمونو بچمونو بندازیم بریم  مست کنیم براشون بقرآن یه نفرو براش پست کردیم خودمو چندتا بنده خدا.خدا خیرشون بده اینقدر کیف ولباسای خودش و بچش کهنه بود اشکم دراومد ماه مبارک رمضان نزدیکه خیلی ثواب داره خیلی هرکی خواست کمک کنه درخواست بده خدا خیرتون بده

همینه دیگه ..با حالت مستی میفرستید اشتباه میره جای دیگه    

توروحت

ترکیدم از خنده 

روحیه ام عوض شد😂😍😍😂

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حالا اینم کار خوبیه درکل ولی بخاطر ماه رمضون اگه بخایین ی قدمی بردارین بهتره ب خونواده هایی ک واقعا دستشون تنگه نون خالی ندارن ومیخان چندنفر توخونوادشون روزه بگیرن ،من یه خونواده رو میشناسم البته دوتا هووین و مهاجرن شوهرشون تو افغانستان  زندانه شاکی خصوصی داره برا ی تصادف غیر عمد این بنده های خدا دوتا خانم با ۷تا بچه قدونیم قد و خونه مستاجری پنج نفرشون روزه گیرن امروز خانمه خونه من بود میگفت حتی نون خالی هم نداریم برا روزه گرفتن،چی برسه ب رختو لباس و کفش اینا ،،خانمه بنده خدا گاهی توخونه های مردم کارمیکنه ولی الان دیگه خبری از کار توخونه ها نیست اگه کسی مایله ب این دوتا زن با ۷تا بچه کمک کنه میتونم شمارشو بدم با خودش حرف بزنین ببینین واقعا راسته هرچی گفتم ،،خداخیرتون بده ،

2714

همه مون میدونیم یه دونه خرما بدیم ب ی روزه دار چقد ثواب داره فکرشو بکنین این بنده های خدا روزه میخان بگیرن با هیچی حتی نون خالی ندارن،،،خداکمکشون کنه ب دل یه عده ادم انسان دوست بندازه  ب اینا کمک کنن