2737
2734
عنوان

خونه ی کوچیک یا فروختن طلا؟ 💎

323 بازدید | 20 پست

میخواییم خونمون رو عوض کنیم اجاره ها خیلی زیاد شده پول رهن هم کم داریم یه خونه ی کوچیک پیداکردیم ک یه خوابه و اتاق خوابش هم خیلی کوچیکه وسایلام رو بچینم شبیه انباری میشه وانگار اتاق خواب ندارم یه خورده از وسایلامم مجبورم ببرم خونه ی مامانم اما بخواییم خونه ی بزرگتر اجاه کنیم باید یه تیکه از طلام رو بفروشم چیکار کنم؟ 🥺💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

نمد ولی اگه جای شما بودم میفروختم

دخترم =(🚬 م‍‌ب‍‌ت‍‌ل‍‌اب‍‌ح‌ه‍‌ی‍‌پ‍‌وف‍‌رن‍‌ی‍‌ا.ir   🥀─━─•⊰ از بلندای نگاه تو فقط پروازه و پرواز و پرواز~نه محضر لازمه نه حلقه خب~اما تویی محرم تویی همدم تویی همراز💔 ⊱•─━─     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه داری؟

حامله ام💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738
خونه بخرید حتی اگه یک وجب باشه 

همون یه وجب رو هم نمیتونیم بخریم قیمتا نجومی شده دیگه💎

همون یه وجب رو هم نمیتونیم بخریم قیمتا نجومی شده دیگه💎

اره والا قیمتها سر به فلک کشیده 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
حامله ام💎

به سلامتی . اگه میدونی نی نی که دنیا بیاد اذیت نیستی به خاطر کمبود جا همون خونه کوچیک بگیر . طلاهاتو نفروش. به نظر من فروش طلا فقط واسه خرید خونه یا ماشین 

با خدا باش پادشاهی کن😎
شما ک طلا داری جرا نمبفروشی یبارکی،از مستحری خلاصشی بری راحت زندکی کنی

طلاهام اونقدری نیست ک بتونیم باهاش خونه بخریم قسط زیاد داریم💎

2706