2733
2734
عنوان

همش باید منت شوهرمو بکشم

232 بازدید | 8 پست

برای طبیعی ترین کارها؛ مثلا برای اینکه یه ذره تو کار خونه بهم کمک کنه باید کلی منتش رو بکشم خواهش و تمنا؛ هی حالا نه یه ساعت دیگه حالا نه فردا؛ برای اینکه حتی موهای بدنش رو تمیز کنه باید منت بکشم حتی برای اینکه شب تو اتاق سر جاش بخوابه باید منت کشی کنم ازش خسته م کرده خسسسسسسسسته... توقع داره با این اخلاق هاش من همیشه شاد باشم و سرحال و آشتی. و تا میگه رابطه بدوم برم تو بغلش 😏😏

چی کارش کنم من؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره ولی چی کار باید کرد در مقابل کسی که همش میگه حوصله ندارم... حوصله هیچی مهمون؛ تر و تمیزی خونه و ...

یه مدت برعکس همیشه رفتار کن

عزیزم تو همسرشی نه مادرش

مادرانه رفتار کردی  لوس شده

ولش کن اتفاقا اگه پرسید بگو منم دیگه توان ندارم

منم باید برا خودم وقت بذارم  ب خودم برسم تو ک بچه نیستی من همش گوشزد کنم یا منت تو رو بکشم

والا

2738
یه مدت برعکس همیشه رفتار کن عزیزم تو همسرشی نه مادرش مادرانه رفتار کردی  لوس شده ولش کن اتفا ...

آره این روش جواب میده اما به شرطی که ادامه بدی من دو روز میشه باز خودم تمیز می کنم خونه رو یا میگم ایندفعه مهربونم تر بگم شاید سرجاش خوابید یا اصلاح رفت یا...

اینطور وقتا باید بی تفاوت باشم و ناراحتی مو نشون ندم که برام سخته