2726
عنوان

داستان زندگی خواهرم ....اگه راهکاری ب ذهنتون میرسه بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1248 بازدید | 61 پست
میگم نمیدونه حرفشو کجا بزنه  نمیدونه چکار کنه با مردا سریع گرم میگیره  سنگین رفتار نمیک ...

خب خنگه دیگه باید این رفتارش اصلاح کنه ببرش پیش مشاور گفتار درمانی این کارایی انجام میده تبدیل به وظیفه میشه سطح توقع ازش بالا میر همیشه انجام بده

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا بگید چه کاری از دست من بر میاد براش بکنم 

بفرستینش یه مشاوره وقتی به حرف شماگوش نمیده یا اینکه به کسی که قبولش داره بگید باهاش صحبت کنه یه مدت باکسی در ارتباط نباشه تا با آرامش برا زندگیش تصمیم بگیره

فکر کنم خواهری کمبود محبت داره  و اظطراب زیادی دا ه و به خاطر بی ثباتی توی کارهایش نیاز به  دارو داره  تا به کم اروم بشه از این شاخه به آون شاخه نپره 

طفلی انگار بی قراره  آرامش نداره نمیتونه تمرکز داشته باشه 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2728

خواهرت ی آدم ساده و بی خیاله که احساس میکنه اگه دوساعت بگه و بخنده یعنی دیگه مشکلی نداره و زندگیش شاده اصلا یاد نگرفته مشکلاتو اساسی حل کنه همه چی واسش تو ظاهر خلاصه شده 

باهاش برو مشاوره نگو تورو میخوام ببرم بگو خودم میرم کم کم اونجا حرف بزن شاید کم کم خواهرتم مشتاق شه 

اگه میبینی بلد نیس پس انداز کنه هرماه ی مبلغی بگیر به عنوان قرض یا چیزی واسش نگه دار 

مامان دوتا دخمل ناز 😍

مشکل اصلی ایشون نداشتن عزت نفس هست ،

بهشون پیشنهاد کنید بره مشاور 

با خوبی و خوشی نه با جنگ 

و بگید که فقط خودشه که میتونه خودشو نجات بده و شما خوبشو میخواید 

انتخاب با خودشه

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
مشکل اصلی ایشون نداشتن عزت نفس هست ، بهشون پیشنهاد کنید بره مشاور  با خوبی و خوشی نه با جنگ&n ...

اخه هر وقتم بهش میگیم فکر میکنه حرفامون رو منظوریه و تازه میپره ب آدم 

میگه شماها اعصاب منو بهم میریزید

فکر کنم خواهری کمبود محبت داره  و اظطراب زیادی دا ه و به خاطر بی ثباتی توی کارهایش نیاز به &nbs ...

دقیقا

مخصولا با توجه ب شرایطی ک هست افسرده شده

ما همه ازدواج کردیم

اون همچنان داره کار میکنه

درامد مادرمم انقدری نیس ک بتونه نیازای خواهرمو برطرف کنه

چون خواهرم ب کم قانع نیس

با توجه ب شکستیم ک تو زندگیش خوردو 

الانم نبود کیس مناسب شرایطو سخت کرده براش

دقیقا مخصولا با توجه ب شرایطی ک هست افسرده شده ما همه ازدواج کردیم اون همچنان داره کار میکنه درا ...

خوب خودتان همین چیزها رو به به روان شناس یا روان پزشک بگید آون میتونه راهنماییت ن بکنم که چه حوری راضیش کنید بره دکتر

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
خب خنگه دیگه باید این رفتارش اصلاح کنه ببرش پیش مشاور گفتار درمانی این کارایی انجام میده تبدیل به وظ ...

حالا ما ک ن 

ولی بچه ها توقع دارن ازش

هزار بار بهش گفتم بابا انقد نخر ک بخوای بدی ب ما

اره مشاور لازمه

ای بابا  یروز یه تلنگر حسابی بهش بزنید همون رفیقارو مثال بزنید بگید بگرده دوست واقعی پیدا کنه ...

هزاران بار مثال زدیم

گفتیم اون رفیقایی ک خرجشونو میدادی کجان 

خودش نمیخواد عوض بشه

اگرم نصیحتی کنیم میگه شما میخواد اعصاب منو بهم بریزید

هزاران بار مثال زدیم گفتیم اون رفیقایی ک خرجشونو میدادی کجان  خودش نمیخواد عوض بشه اگرم نصیح ...

شما کاری نمیتونید بکنید 

۱۰ سال دیگه سر عقل میاد و میفهمه که چکار کرده ☹

ای کاش نگاهت زیر نویس داشت ...   
اره ادم خوبیه بخدا خیلی سادس خیییلی مهربونه دستو دل بازه  حسابداری خونده

الهی که خدا به قلبش ارام بده امیدوارم اطرافیان متوجه ذات خوبش باشن و بدونن که اون فقط بی قرار و بی ثباته

2706