2726
عنوان

عاشقشم ولی ترکش کردم ...

723 بازدید | 32 پست

سلام دوستان ،،،،،عاشقش بودم ،،،من همه جوره بهاش راه امدم ،،بهش خیلی مهبت کردم ولی چی شد ،،،هیچی همش ازم دوری میکرد اصلا کاراش با حرفش جور نبود ،،،دوست داشت کمتر صحبت کنیم ،،،،،من واسه این که بهش بفهمونم کارش اشتباه ترکش کردم و بلاکش کردم ،،،،هیچ جوره نمیتونه الان پیدام کنه ولی نگرانشم ،،،،،،،میدونم دوسم داره ولی رفتارش اینو نشون نمیده ،،،،هیچ جوره بهم ابراز علاقه نمیکرد منم ترکش کردم ،،،دلم براش تنگ شده میترسم برکردم و عادت به رفتارش کنه ،،،،از طرفی هم میترسم دیگه نتونم بهاش بمونم !!!!!!؟چی کار کنم بهاش😑

بهاش بهاش

باهاش صحبت کن که چرا ناراحتی

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین عزیزم بزار یه چیزی بهت بگم اگه دوست داشته باشه زیر سنگم باشه پیدات میکنه منم دو هفته قبل این کارو کردم همه جا بلاکش کردم نه تنها تو گوشی خودم بلکه تو گوشی مادرم هم همین طور اصلا نمیتونست بهم پیام بده چون منم خسته شده بودم از بی احساسیاش ولی میدونستم دوسم داره به دوستام به دخترای فامیل خودشون به هزار نفر گفته بود که به من بگن یه تماس باهاش بگیرم ولی بازم جوابشو ندادم منم خیلی دوسش داشتم عاشقشم نذاشت به یه هفته بگذره الانم چند روزی میشه آشتی کردیم چه کارها نکرد تا اشتی کنیم هیچ وقت نمیگفتم تا این حد دوسم داره

2706