2726

خواهر شوهرم تو يازده هفتگي رفته سونو گفتن بچت دختره جشن تعيين جنسيت هم گرفتو خيلي هم خوشحال و شاااد 

دكتره با اطمينان گفت دختره حتي گفت صد در صد امروز رفته بود سونو آنومالي گفتن پسره😟😟

با تقويم چيني حساب كرده بودم براش پسر بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۱۱هفته خیلی احتمالیه باید صبر میکرد 

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

عزیزم خب سونو تعین جنسیت انومالیه ن ان تی خواهرشوهر شما عجله کرده 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
همش الکیه. برای من که درست نبود

هفته دوازدهم هستم تقریبا دارم از فضولی میمیرم

خدایا مرسی بابت زندگی آرومم  نشستم و فقط نظاره گر هستم که خدا داره تک تک خواسته هام رو برآورده میکنه  

جشن گرفتنش چی بود  

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
هفته دوازدهم هستم تقریبا دارم از فضولی میمیرم

من ۲تا پسر داشتم بعد مثل شما تو بارداری بعدیم همچین حسی داشتم که بدونم چیه. هم تقویم چینی هم از این نخ و سوزنها که رو دست نگه میدارن همه چی دختر بود ولی رفتم سونو تو ۱۳هفتگی پسر شد. اونم ۲تا پسر دیگه

2706