2737
2734
عنوان

مشکلات رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 1166 بازدید | 48 پست

شاید منتظره تو یه حرکتی بیای.بعدشم با یکی وارد رابطه شو که از خودت کوچیکتر باشه یا همسن باشین به نظرم اینجوری بهتره

لطفا خودتون رو همیشه تو موقعیت خوب قرار بدید که مجبور نشین عذرخواهی کنین یا معذب شین و.......❤💋جان لایتناهی همیشه سرموقع میرسه قربونش برم.جایی که ایمان نباشه ترس میاد پس همیشه ایمانتوقوی نگه دار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی همون چیزی که ۹۹ و نیم درصد مردا میخان 

خیلی بیجا اگ قصدت ازدواجه آقای محترم برو خواستگاری اگ ن ک بکش کنار پسر خوب 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
2731

نه موضوع ازدواج نیست .من هم برای ازدواج اصلا بهش فکر نمیکنم فقط میخوام تنها نباشم .خودش میگه من نمیتونم تو رابطه باشم ولی پیام میده با هم میریم بیرون و فلان ولی نمیدونم منظورش چیه 

2738

رفتارش کاملا منطقیه 

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
ازت خوشش میاد ولی نه به عنوان شریک زندگیش....اگه قسطت ازدواجه وقتت داری تلف میکنی

قصدت!

من هیلدام ، دختری شجاع و مهربون                                                         عضو اکیپ علمی تخیلی
نه موضوع ازدواج نیست .من هم برای ازدواج اصلا بهش فکر نمیکنم فقط میخوام تنها نباشم .خودش میگه من نمیت ...

اين ديگه چه وضعه شه چقد تو پرو يي انتظار داري دختر مردم هر روز باهات بياد بيرون بعد فكر ازدواجم نكني

خدايا ميشه نگام كني امشب خيلي دلم گرفته كاش بغلم كني 😞😭دوست دارم خدا جونم  💔🌷(ساعت يك و نيم شب٩مرداد).            اي درد به استخوان رسيدي😔كاش يه روز منم از ته دل بخندم بگم خدايا شكرت
2706