2726
عنوان

بنظرتون پیام بدم بهش؟؟؟

78 بازدید | 7 پست

عصر رفته بودم بیرون عشقم سه بار زنگ زده بود من متوجه نشده بودم جواب ندادم ولی به محض اینکه دیدم تماس گرفته بهش زنگ زدم ولی جواب نداد....

خونه رسیدم پیام دادم گفتم ماجرارو گفتش من خیلی عصبانی بودم واسه همین از قصد جوابتو ندادم 🥲بعدم ناراحت شد رفت یک ساعت بعد اومد...

الان منم ناراحت شدم از دستش چون فکر کرد من از قصد جواب نمیدم...چون گفت همیشه تماس هام بی جواب میمونه 

الان پیامش بدم...؟!

درخواست دوستی و لایک نکنید⛔

نه فردا صبح بخیر بگو انگار که چیزی نشده حرف بزن باهاش

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ههههههی چه دورانی بود اون زمون ها....من خیلی وقته اون دورانو گذروندم قشنگ میفهمم حستو...کاش هنوزم تو اون دوران بودم

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
اره سخت نگیر

هر وقت برم مقصر میشم بهم گفت چرا ناراحتی گفتم نمیخوام حرف بزنم گفت باشه عزیزم 🥲

چجوری حرف بزنم که مقصر نشم هردفعه؟؟؟ از ترس همین از ناراحتیام نمیگم بهش

ههههههی چه دورانی بود اون زمون ها....من خیلی وقته اون دورانو گذروندم قشنگ میفهمم حستو...کاش هنوزم تو ...

چه دورانی عزیزم؟

چجوری ناراحتیم بگم که مقصر نشم؟