2737
2739
صبر کن چرا زود سزارین بعدا پشیمون می شی طبیعی خیلی بهتره نترس سرش موقع زایمان پایین میاد تسلیم سزار ...

۴۰ هفتش داره پر میشه بچرو نگه داره ک طبیعی بشه؟اونم بچه ای ک سرش پایین نیس کامل۶؟چیزیش شه شما پاسخگویی؟

تیکر تولد یکسالگی دخترم💋👨‍👩‍👧
ب نطر شما می ارزه؟؟مطمئنی ک اون بچه چیزیش نمیشه؟والا سزارین صدربرابر از طبیعی بهتره

اره می ارزه

نه واسه چی طوریش بشه؟

اتفاقا برعکس

سزارین خییییییلی عوارضش بدتره

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشکلی نداشتید؟ بی حسی یا بیهوشی من بیهوشی مد‌ نظرمه

عزیزم من سه باز سز شوم عالی مخصوصا دودفعه آخر که یاد گرفتم چطور بلند شم درد نداشته باشم

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2738
اره می ارزه نه واسه چی طوریش بشه؟ اتفاقا برعکس سزارین خییییییلی عوارضش بدتره

هرکی سزارین کرده راصی بوده عوضش خواهر خود من طبیعی اورد ب معنای واقعی نابود شد.خاله دوستم طبیعی اورد مجبور شد بعدش بره افتادگی مثانشو عمل کنه

هرکی سزارین کرده راصی بوده عوضش خواهر خود من طبیعی اورد ب معنای واقعی نابود شد.خاله دوستم طبیعی اورد ...

سزارین یه عمل جراحیه

بخاطر همین باید آخرین گزینه باشه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
کادر بخش لیبر اکثر بیمارستان های ایران درکی از زایمان طبیعی اصولی ندارن کلا فقط می خوان به زور بچه ر ...

آفرین واقعا درست میگی

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
مشکلی نداشتید؟ بی حسی یا بیهوشی من بیهوشی مد‌ نظرمه

نه بیحسی خوبه 

بیهوشی عوارض داره 

اصلا چیزی متوجه نمیشی 

در عرض ۵ دقیقه بچه بغلته بعدم میری یه ساعت ریکاوری بعد ۵ ساعتم بلند میشی راه میری 

عالیه بخدا 

من از فرداش عادی به کارام ادامه دادم بچه سوممو با وجود دوتا بچه کوچیک خودم نگهداری کردم بدون کمک بخاطر کرونا نذاشتم کسی بیاد همراه کلا تا ۶ماه 

ارجحیت با بی‌حس کردن هست.  الان دیگه خیلی کم بیهوش میکنن

دکترم گف تصمیم با خودته

گفتم سردرد و کمر درد

گف اگر سابقه سردرد داری توی بی حسی ۱،۲درصد احتمال داره

برا همین بیهوشی انتخاب کن اگه نداری بی حسی

من سردرد میگرنی دارم برا همین ریسک نمیکنم دیگه

چرا😂

من ۱۸ساعت تو اتاق زایمان بودم ۴۲هفته بودم روزی رفتم حتی یه سانت باز نشده بود کیسه ابمو با دست پاره کردن.اما سزارینم نکردن....زجر کشم کردن.

حرفی برای بیان حالم ندارم...
سزارین یه عمل جراحیه بخاطر همین باید آخرین گزینه باشه

فعلا ک توایران کن اتفاق نیوفتادع ک بخاطر بی عرضگی دکتر بچه کمبود اکسیژن گرفته هنگام زایمان طبیعی و بردنش زیردستگاه.ایرات جای طبیعی اوردن نیست

2706