2726
عنوان

دلم میخواد با مشت بکوبم تو سرم فکرا روانیم کرد🔫😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4259 بازدید | 330 پست
گلم من درس زیادی خوندم باید رشته خوبی قبول شم اگ بشم از صد تا هنرمند جلوترم من باید جواب زحمتام رو ...

خیلی برام جالبه اسی اونایی که میگن تو میتونی بخون با کلی استیکر گریه و ناراحتی میگی نه من نمیتونم نمیره تو مخمو...الان این خانوم گفت اگه نمیتونی ی کار دیگه کن بعد میگی ن من خیلی زحمت میکشم باید بیارم...فازت چیه؟😂و اینکه فک کردی رشته هنرمندا خیلی راحته حتی کارمون از کار شماهم سختتره گلم🙂😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دلیل یاد نگرفتنت اینه که به این درسا علاقه نداری چرا خودتو عذاب میدی؟ برو سراغ کاری که دوست داری ...

همتون غیر مستقیم میگین من هیچ خری نمیشم  دلم گرفته

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2728
چرا ایقد ب خودت توهین میکنی دختر خوب  تو مگه نمیکی  من المپیادی بودم  و... حالا خنگ ش ...

المپیاد این درسا نبود ک 🔫😔

انیدی ندارم ب خودم و زندگیم اگ مامانم نبود همین الان خودمو میکشتم همیت الان

اسی یه چیزی بگم؟ راستش به کسی نگفتم جزاشناها ولی بتومیگم .من بزووور کلی درس خوندن دانشگاازادقبول شد ...

هعیییییی😔😔😔🖤🖤🖤🖤

من همون مدرکم ندارم 

منم همینا و خیلی چرتن

DvDببین خب عزیزم 

واسه ریاضی آریان حیدری خوبه، ببین کجا ها رو نمیفهمی برو همونجا رو فیلم ببین 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
گفتم ب درد نمیخوره فیلما؟؟؟ چرتن و مسخرع فقط کلاس کنکور منم ک پول ندارم دلم خونه

سایت الا رو دیدی؟ 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
اخطار لغو کاربری توهین نکنید

عزیز دل ی لحظه نگاه کن ب عنوان تاپیک من و ایشون چی گفتن ؟؟؟؟ لطعا نگاه کن گلم خواهش میکنم

ب شدت از زندگیم متنفرم ک میام اینجا از کنکور میپرسم این کاربر میگ شما چس ناله میکنی ...نگاه کن لطفا🖤

همتون غیر مستقیم میگین من هیچ خری نمیشم    دلم گرفته

😬😬خب اومدی میگی نمیره تو مخت هرکاری میکنی نمیتونی پس این یا از بی علاقگیه یا از وجود یه مشکل.وگرنه مگه ماتورودیدیم از حرفای خودت اینطور برداشت کردیم ک کلی کار دیگ تو دنیا هست ک منتظر منوشمان مگه همه باید پزشکو و مهندس شن

2706