2733
2734
عنوان

دلم میخواد دهن مادرشوهرم رو جر بدم😪😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 68 پست

چی بگم ، شما تحصیل کرده ی شاغلی ، نمیتونی به این مادر شوهر بی تفاوت باشی یعنی ، من که لیسانسم کارمم معمولی با حقوق ۴ تومن  از صبح تا ۵ ، از وقتی شاغل شدم دنیام عوص شد ، حرف دیگران واسم مفت نمی ارزه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیازی نبود زیاد بهشون توضیح بدی ، بابت کار هم بهش میگفتی منو همسرم اینجوری تصمیم گرفتیم و برنامه ریزی کردیم ، بنظرم کارتو ازدست نده حقوقش خوبه و باعث پیشرفت زندگیتون میشه ، از قبل هم برنامه ریزی کن با کمک همسرت  که زندگیت بی نظم نشه ، و زیاد به حرفاشون واکنش نشون نده و بی اهمیت برخورد کن . 

2731
خلاصه میگف ازش یاد بگیر ب شوهرش میرسه ب زندگیش میرسه الانم حامله اس تو چی؟؟از گشنگی مرده بودی که رفت ...

عزیزم چرا توضیح میدی؟؟ یک بار بگو همسرم اینطوری میخواد و من رو همینجوری پسندیده

هر وقت میاد اول میره سرک بکشه ببینه چی نهار خوردیم چی تو یخچال داریم.. ما وام گرفتیم اپارتمان رو فر ...

اسی تو دیگه کارت اینه باید خودت  وفق بده شبها غذات و بزار بزار دهن همه بسته شه

2738
چی بگم ، شما تحصیل کرده ی شاغلی ، نمیتونی به این مادر شوهر بی تفاوت باشی یعنی ، من که لیسانسم کارمم ...

وای منم چند وقته همین جوری شدم 

وقتی کسی بهم میگه فلانی داره پشت سرت غیبت میکنه خندم میگیره

محترمانه بهش بگو لطفا دیگه این بحث رو تموم کنید و اصلا براش دلیل نیار که چرا مطابق میلش نیستی، کامل سکوت کن هیچی نگو مثلا یه کتاب بردار و کتابت رو بخون، این براش از هزارتا جواب بدتره

🙄😑😑😑 چقدر خاله زنک شدید🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خیلی

توقع داره من برم تو دورهمی های زنانه اشون و ب قولی محفل های خاله زنکیشون... اما من واقعا خسته تر از این حرفام اینا فک میکنن من نمیخوام خودمو بگیرم بهشون

خیلی توقع داره من برم تو دورهمی های زنانه اشون و ب قولی محفل های خاله زنکیشون... اما من واقعا خسته ...

پس محل شون نده و سکوت کن...که جواب ابلهان خاموشی است

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
2706