2726

میخوام بگم هیچ وقت امیدتونو از دست ندین تقریبا همچین اتفاقی معجزه بود چون دیگ ریه ای براش باقی نمونده بودو بیشتر ریش درگیر بود اما امیدشو از دست نداد بااینکه بیشتر دوستاش فوت شدن جنگیدو شکستش داد اینم بگم زحمت بچه هاش از جمله بابای منم وصف ناپذیر بود این مریضا فقط نیاز ب امیدو انگیزه دارن برا بلند شدن هیچ وقت ناامید نشیدو ناامیدشون نکنید 

مرسی:-)

مادرشوهر منم کلا سی درصد ریه داره و دوبار کرونا گرفته ولی سالمه خدا روشکر تا خدا نخاد برگی از درخت نمیفته ولی باید مراقب بود و رعایت کرد کار یک بار میشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره یکی از اقوام منم با ۷۰ درصد درگیری خوب شده خداروشکر

الان خونه ست

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
مادرشوهر منم کلا سی درصد ریه داره و دوبار کرونا گرفته ولی سالمه خدا روشکر تا خدا نخاد برگی از درخت ن ...

آره واقعا اونم اصلا رعایت نمیکردو اعتقادی به کرونا نداشت

خداروشکر الهی همه مریضاخوب بشن تا تاوقتی عمربه دنیا داری چیزی نمیشه 

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2706