2733
2734
عنوان

سر زن دوستش منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 4179 بازدید | 132 پست
خوددانی🤷‍♀️ولی تو همین تاپیک فقط من بهت چنین پیشنهادی ندادم. دیگه صلاح کار خویش خسروان دانند

۲تاتون قضاوت الکی کردین چون تا حالا تو شرایط من نبودین 

و خداروشکر ایشالا همیشه اونقدر خوشبخت باشین که درد منو نفهمین 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه مسخره؟مگه خانمها عروسک خیمه شب بازی هستن یا دلقک وه اینهمه مسخره بازی دربیارن برای نگه داشتن به م ...

والا انگار چ تحفه هایی هستن حالا گور پدر همشون 

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه هر چی بهت میگن شکت بیجاست داری اشتباه میکنی  اصرار داری که چیزی بینشونه

الان میگن بیجاست تو تاپیکای قبلا کامل توضیح دادم همه گفتن چیزی هست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی اینقد گریه کردم ک نگو گفتم خداایا این اقا ن زنگ رد فقط دو سه تا پیام داد گفتم قصدی نیست. این خا ...

مشکل داشته خواهر تو چرا ناراحت شدی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
والا این چیزایی که شما گفتی بیشتر شبیه دست و پا زدن برای نگه داشتن شوهره ست تا دل خوش خانوم

کجای مو رنگ کردن یا شیک شدن دستو پا زدنه؟ پس یعنی اینهمه زن تو باشگاه و آرایشگاه یا در حال خرید و با محبت با همسرشون حرف میزنن دارن دستو پا میزنن ؟ ؟؟ 

درست صحبت کن عزیزم

اولا تاپیک شما نیست ثانیا فک نکنم من با شما صحبت کرده باشم عزیزم

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
2738
اولا تاپیک شما نیست ثانیا فک نکنم من با شما صحبت کرده باشم عزیزم

اگه برگردی بخونی گفتی گوربابای همه مردا.. یعنی به منم توهین کردی درثانی داری به همه توهین میکنی همین مردا پدروبرادر وهمسرمنم هستن.. برا خودت مثال بزن نه همه اوکی؟ ضمنا تاپیک توهم نیست که توهین میکنی

تو عنوان گفت دیگه ایشالا زنه حامله حامله بمیره ی بار متن رو با دقت بخون. حساسیتش هم بیشتر ب دلیل حسا ...

خب شوهرش خیلی بیجامیکنه حرف زن یکی دیگروگوش میکنه هرچی اون میگه روانجام میده شماالکی ازاون زن طرفداری نکن مایی که داریم اینجارفتارای شوهراستارترومیخونیم میدونیم حق بااستارتره شماداری حاشامیکنی که نه استارتراشتباه مبکنه 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
خب شوهرش خیلی بیجامیکنه حرف زن یکی دیگروگوش میکنه هرچی اون میگه روانجام میده شماالکی ازاون زن طرفدار ...

من از شما معذرت میخوام سطح فهم و شعورم رو با عقاید شما ست نکردم  از این ب بعد قبل سایت اومدن برای نظر دادن از شما و بقیه اجازه میگیرم.والا 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
من از شما معذرت میخوام سطح فهم و شعورم رو با عقاید شما ست نکردم  از این ب بعد قبل سایت اومدن بر ...

اینجانظردادین تحمل ریپلایم ونظرمخالفم داشته باشین وگرنه پست نمیذاشتین سطح شعوروفهم همه ازپست هایی که میذارن معلومه نمیخوادباعقایدمن ست کنین

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم

اسی من عکس خودتو و شوهرتو توی تاپیک عکس شوهری دیدمت تو بهتری ولی یه چیز بگم 

به شوهرتون بگین من اهل رفت و آمد نیستم و وقتش نیس زن دوستت رو بیاری و یسوال قبل از ازدواجتون شوهرتون با اون دوستش بوده؟

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜