2703
2553

بچه ها اینم بگم که من به این شخص اصلا فکر نمیکنم و هیچ جذابیتی هم برام نداره چون دیده بودم تو تاپیکای مشابه که گفتن ممکنه ویژگی ای از اون آدم برامون قابل تحسین باشه یه همچین چیزایی..بخاطر همین به خوابمون میان.فامیل خیلی نزدیکه ولی دیر به دیر همدیگرو میبینیم چون یه شهر دیگس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
واقعا همچین چیزی درسته یا فقط یه نظریه س🧐

نمیدونم 

من خودم وقتی همچین خواب هایی میبینم 

بعدش یااون شخص ومیبینم یا اینکه یه خبری ازم میگیره 

یا خبری ازش بهم میرسه

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم خواب پسرخالموزیادمیبینم قبلاقراربودباهم ازدواج کنیم اماسریه مسائلی بهم خورداول من ازدواج کردم یک ...

واقعا آدم کلافه میشه منم اکثرا میاد به خوابم چیزیم بینمون نبوده نمیفهمم علتش چیه.کلا سالی یه بار ممکنه همو ببینیم زیادم برخورد نداریم که بگم بخاطر اونه

من اوایل که تازه مزدوج شده بودم اون هنوزمجردبودم زیادتوخواب می‌دیدم که ناراحته وبهم محل نمی‌ذاره اما الان توخواب باهام خیلی خوبه یبارکه خواب میدیدم قراره بین اون وشوهرم یکیوانتخاب کنم  

وقتی بیدار میشم میترسم حس میکنم دارن منو میبینن به ریشم میخندن

به خدا شاید بهم بخندین ولی سر همین من به همه ی لباسام سنجاق وصل کردم از ترس جن😂چون میگن از فلزات میترسن

واقعا آدم کلافه میشه منم اکثرا میاد به خوابم چیزیم بینمون نبوده نمیفهمم علتش چیه.کلا سالی یه بار ممک ...

آره واقعاآدموکلافه می‌کنه هیچ علت خاصی هم نداره ولی این باعث میشه همش توفکرطرف بری

من اوایل که تازه مزدوج شده بودم اون هنوزمجردبودم زیادتوخواب می‌دیدم که ناراحته وبهم محل نمی‌ذاره اما ...

من خواب میبینم که یا داره بهم ابراز علاقه میکنه یا محبت میکنه یا یه جورایی ازم مراقبت میکنه😐بعد تو واقعیت که سالی یه بار همو میبینیم به جز سلام خدافظ هیچ صحبتی نمیکنم باهاش

2706