2733
2739
عنوان

کنکوریا یه لحظه بیایین

258 بازدید | 39 پست

سلام به دوستان کنکوری من رشته ام انسانیه البته امسال به خاطر آموزش مجازی دوازدهم رو هیچی نخوندم همه رو با تلقب گذروندم😔 ولی پایه ی دهم و یازدهمم نسبتا خوب بود معدلم هم تقریبا ۱۸ و نیم بوده خیلی دلم میخواد فرهنگیان سمنان قبول بشم به نظرتون میتونم تو این دو ماه هم تمام پایه ی دوازدهم رو بخونم هم خودم رو واسه کنکور آماده کنم؟ قلم چی هم میرم ترازم میانگین ۴۷۰۰ هستش . از الان بکوب بخونم قبول میشم؟ شما کسی رو میشناسید تو دو ماه خوندن قبول شده باشه؟ فقط تو رو خدا حرفای نا امید کننده نزنید🤧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی قبول شی؟منم هدفم 15 هزار تجربیه مشاورم گفته قابل دستیابیه

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2731
نه هدفت رو بذار سال دیگه دروس دوازدهم حداقل ۶ماه طول میکشه بخونی ۶ماه هم مرور نیازه

شما رشتت چیه 

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

ببین رک و راست بگم اگر تجربی بودی میگفتم اصلا

اینام ک میان در هر شرایطی میگن حتما موفق میشیو مخالفم ادم باید واقع بین باشه تو زندگی 

ولی چون رشتت انسانیه و دهم و یازدهمت ک پایستو خوب خوندی 

واقعا بکوب بخونی بددن اتلاف وقت با ساعت مطالعه بالا و کیفیت درست بله بنظرم حتما میتونی

من کسی رو میشناسم تو سه ماه پزشکی اورده  چرا نتونی؟

واقعااا؟ 😬پایه اش خوب بوده؟ والا من حالم خیلی بده به شدت از لحاظ روحی داغونم الان هم همش فکر میکنم با این حجم درسا و کتاب ها چه جوری خودم رو برسونم😔

2738

دختر دوست من، میانگین ترازش ۴۵۰۰ بود، از ۲۰ فروردین شروع کرد روزی ۱۲ساعت مفید میخوند، رتبه ۴هزار اورد.

خودش فرهنگیان نمیخواست وگرنه ترازش مناسب بود.

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

عزیزم اصلا نگران نباش 

مطمئن باش اگه با برنامه ریزی خوب و پیوستگی بخونی حتما نتیجه فوق العاده ای میاری

این مدت باقی مونده تا کنکور خیلی میتونه جلو بندازه تو رو ب شرطی که با اراده قوی بری جلو و این که قبول کنی که میتونی و حتما میاری 

به خودت باور داشته باش و محکم بخون

خیلیا با مدت زمان کم نتیجه هایی رو گرفتن که اونایی ک کلی تایم گذاشتن نگرفتن

همیشه کیفیت مهم تره تا کمیت 

تو سعی کن اول مباحث مهم رو بخونی بعد بری سراغ اون مباحثی که اهمیت کمتری دارن 

به صبح می‌رسد این روزگار دائم شب✨🩵
مرسی عزیزم یکم امید وار شدم😃

قربونت گلم واقعیتو گفتم

اما باید، مثل اون همه چیز رو دو، سه ماه بذاری کنار

و تمام فکرت درس باشه.

باور کن اگه توی خونشون بقیه افراد همدیگه رو میکشتن، یا جشن میگرفتن، این نمیامد ببینه چی شده😂

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706