2737
2734
عنوان

مدل ناخونام خوب نیس زشته ببنید

230 بازدید | 19 پست

؟؟؟ 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

کو ببینیم

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خوبه خوشگله که

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 
2731
کاش همون اول بذارید عکسو.مردمو‌ علاف خودتون نکنید

از شما زودتر گزاشتم 😐😐😐

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
بزار بلند شه خوشگل میشه

بلند میشه همینجوری راست میره بالا بلد نیستم مدل بدم ولی اصلا نمیشکنه 

2738
نه خوبه خوشگله که

خوب نیس ک همینجوری راسته فقط اون انگشت کوچیکا خوبن 

بلند میشه همینجوری راست میره بالا بلد نیستم مدل بدم ولی اصلا نمیشکنه 

چقدر خوب 

بده آرایشگر سوهان بزنه ... یا کسی که بلده

ن خوشگلن

خوب نیس ک همینجوری راسته بلد نیستم درست کنم اینکخ فقط اون ناخون کوچیکا خوبن 

خوب نیس ک همینجوری راسته فقط اون انگشت کوچیکا خوبن 

نه فکر می کنی انگشتات قشنگن

عزیزم چه ناخونهای خوشگل کیوتی داری بامزن هستن

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2706