2726

سلام.آزمایش تیرویید و پرولاکتین همسرمه'لطفا اگر اطلاعات دارین راهنمایی کنین

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم چه خبر میکرو ابروتون پاک شد؟اگه آره چیکار کردین پاک بشه و چقدر زمان برد؟

سلام خانووم'  تقریبا ۹۰ درصد پاک شده''یعنی خودم پاکش کردم'روز اول چرب میکردم و باگوش پاکن رنگ را برمیداشتم از روش''روز دوم قید همچی رازدم پای عفونت و هزار درد ومرض وایسادم   رفتم توحموم مسواک را کشیدم روصابون و افتادم به جون میکرو ها  رنگ را کشیدم ازش بیرون

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
سلام خانووم'  تقریبا ۹۰ درصد پاک شده''یعنی خودم پاکش کردم'روز اول چرب میکردم و باگوش پاکن رنگ ر ...

۹۰درصد که میگی یعنی جاش صورتی مونده؟منم مشکل شمارودارم 

واسه سلامتی نینیم که توراهه صلوات لطفا😘😘
۹۰درصد که میگی یعنی جاش صورتی مونده؟منم مشکل شمارودارم 

نه عزیزم یه خطهایی ازش مشخصه رو دم ابروی سمت چپ''شما بتازگی زدین؟؟

نه عزیزم یه خطهایی ازش مشخصه رو دم ابروی سمت چپ''شما بتازگی زدین؟؟

من دوهفته قبل عید زدم ولی پشیمانم میخوام پاک بشه.ترممیش هم نرفتم که زودتر پاک بشه ولی فقط کمرنگ شده .خواستم ببینم مال شما چند ماه طول کشید کامل پاک بشه؟

واسه سلامتی نینیم که توراهه صلوات لطفا😘😘
عزیزم دیدم ، همه چی نرمال فقط یکم کمبود ویتامین ب 12 دارن

واای یه دنیا ممنونم،ببخشید عزیزم لطف کردی

واای یه دنیا ممنونم،ببخشید عزیزم لطف کردی

عزیزم بهتر که آزمایش t3 و t4 رو بدن ...چون پرکاری تیروئید دیده میشه و کمبود ویتامین b12 هم دارن که میتونن از آمپول نوروبیون استفاده کنن

2706