2733
2734

خدایی خودتونو بذارین جای من فک کنین با هزار امید به یکی دل ببندین

بعد حس کنید تو زندگیش اضافی هستین

کسی که دوستاش ارزششون بیشتر از کسیه که دوستش داره

فک کنین ی روز که حالتون خیلی بده فک میکنین الانه که دق کنین بگه من دوستمو که دخترم هست ببرم بیرون چون حالش بده

نمیدونم کجای زندگیشم که دوستش تب کنه میمیره

اگه من تب کنم چی پس؟

شما بودین چیکار میکردین؟

لینک تاپیک حرف ناشناس.کاربری مال دو نفره عزیزان

دوسش که دختره!!

نامزدته؟

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بیخیال این فرد میشدم ، چون معتقدم اگر میریم تو رابطه باید حالمون بهتر بشه زندگیمون شاد تر ، ولی این مدل رابطه شما معلومه همه انرژی و حال خوبتو ازت گرفته با رفتارهاش ، من بودم سم رو از خودم دور میکردم و وقت واسه کسی میگذاشتم که حالم خوب کنه .

2738

چه حسی بهم دست میده؟ از خودم عصبی میشم که چرا به همچین کسی دل بستم. و هرچه زودتر از زندگیم میذارمش کنار. حس اویزون بودن بهم دست میده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

دیگه واضح تر از این بگه نمیخوادت ؟

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 
2706