2726

مادر شوهرم وخانواده شوهرم اصلا راضی به ازدواجمون نبودن ما باهم دوست بودیم شهری که من دانشگاه بودم شوهرم خونه داشت وسر کار میرفت با اینکه من اصلا نمیدونستم خونه شوهرم کجاست ولی کلی تهمت زد 

بعد گفت باید گواهی بگیری منو برد پیش یه ماما که آشنای خودشون بود بعد بهش از قبل گفته بود که از پشتم معاینه کنه من فکر میکردم معاینه همه اینجوریه تا امروز که فهمیدم از مادر شوهرم نفرت دارم بعد شوهرم توقع داره به مادرش احترام بزارم با این وجود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا ازدواج کردی وقتی این کارو کرد؟؟؟

همسرت چیزی نگفت؟نگفت مهم منم که اعتماد دارم؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728

سرمو کجا بکوبم

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔

مشکل از شماس مگه پسرش چه اش دهن سوزی بود زیربار معاینه رفتی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

حالا خوبه شک داشته با پسر خودش بودی و بازم گواهی میخواسته😐

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

وای خدا چه حیوونی بوده 

ببخشید ولی این کارا از ادم بعیده 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2706