2733
2734
عنوان

دیگه واقعا نمی‌دونم به کدوم بیابونی سر بزارم😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 109 پست
توضیحش طولانیه ...ببین فقط بگم یه وقت نری مستقیم بهشون بگی شماها اختلال شخصیتی دارید ها  اخ ...

من اختلال روانی ندارم

مامانمم ندارع

مامانم فقط یه مدته بد اخلاق شده اونم به خاطر فشار

وگرنه دیوونه وار دوسش دارن مامانمو

۱۵سال بابام بخش ظلم کرد به خاطر من موند

ولی جدیدا باهام بد اخلاقی می‌کنه ولی از مامانم زیاد به دل نمگیرم

چون مامانم جونمه

ولی یابام خیلی ظلم کرده ازش نمیگذرم

من خودم انقد پر انرژی بودم و هستم

وخدایی که بشدت کافیست⁦(◔‿◔)⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اختلال روانی ندارم مامانمم ندارع مامانم فقط یه مدته بد اخلاق شده اونم به خاطر فشار وگرنه دیوون ...

عزیز دلم من خدایی نکرده به شما و خانواده ات که قصد اهانت ندارم 

ببین گلم اگه یکی کلیه اش مریض باشه ،که عیب نیست ؟ عیبه ؟ یکی مشکل قلبی داشته باشه عیبه ؟ 

نه 

اختلالات شخصیتی مثل همون مشکلات جسمانیه با این تفاوت که روح زخمی شده آسیب دیده صدمه خورده ،از حالت طبیعی خارج شده 

اختلالات شخصیتی  تو  جوامع موج مکزیکی میره ...اکثرا بهش مبتلا هستن حالا یکی شدتش کمه یکی شدتش پایینه ...فحش نیست گلم که ناراحت بشی 

منم براساس رفتار پدرت گفتم ایشون مستعد داشتن پارونویاست ...

شما جوونی ،تحصیل کرده ایه ،نباید اینجوری درباره یه مسئله ی علمی گارد بگیری 

خودت یه سرچ بزن ببین چقدر زندگی ها دچار این مشکلات هستن ولی چون منطقی نبودن نفهمیدن مشکل از کجاست ...خیلی ها الکی زود گارد گرفتن همین باعث شده مشکلاتشون باقی بمونه و روی هم تلمبار بشه ،زندگی بچه هاشونم خراب کنن

من تجربه ی کاری با آدمایی که پارانویا دارن رو داشتم ...کار تجربی مشاوره داشتم ...اینو نگفتم که به شما و خانواده ات خدایی نکرده جسارت کنم ...دارم ریشه ی مشکلو بهت نشون میدم گلم 

فکر میکنی اختلال شخصیتی کسایی هستن که میبرن تیمارستان دستاشونو میبندن و جیغ و داد میکنن؟...نه عزیزم ...اتفاقا همین آدمای معمولی هستن ...بعدم اختلال شخصیتی با اختلالات روانی کمی متفاوته ...خودت یکم وقت بزار تحقیق کن بعد متوجه میشی 

2728
عزیز دلم من خدایی نکرده به شما و خانواده ات که قصد اهانت ندارم  ببین گلم اگه یکی کلیه اش مر ...

عزیزم من که ناراحت نشدم😐😐

من فقط گفتم بابام اینحوریه

منو مامانم خوبیم

وخدایی که بشدت کافیست⁦(◔‿◔)⁩