2733
2734

والا کاری نکن طفلیو پرمو شه باز مجبور میشی ده سالگی ببری لیزر کنه 😄😄😄

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

خواهرم بهم گفت تره زیاد بخور منم خوردم بچم بدنیا اومد من فقط نگاه موهاش میکردم سیاااه و پرپشت😍 ولی کم کم رنگش عوض شد الان بور منم بخاطر همین تعجب کرده بودم من همش فکر میکردم بور درمیاد مثل خودم فکرکنم بخاطر همون تره بود 

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم سر من چیز خاصی نمیخورد فقط وقتی بدنیا اومدم تا ۲سالگیم هرروز ۱ساعت حموم موهامو با روغن بادوم تلخ ماساژ میداد

الانم ماشالله موهام انقدر پرپشته که تو گیره جا نمیشه

2728
میگن سبزی خیلی بخورید

آره همون تره

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2738

ژنتیکه عزیزم، من توی بارداریم نه برای موی بچم ولی مغز و میوه و سبزیجات و خرما این چیزا خیلی می خوردم، پلی دخترم مو نداشت وقتی به دنیا اومد، من خودمم نداشتم، شوهرمم نداشته ولی الان ماشالا موهامون خیلی زیاده، در ضمن من عاشق نی نی های کچلم، البته همه ی نی نی ها هر شکلی باشن عشقن و قشنگ

2706