2726
عنوان

دعای جمعی جهت بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 15110 بازدید | 1676 پست
سلام دعا برای بانو هشتم خوانده شد انشالله به هرچه که می خوای برسی لطفا برای سلامتی تو راهی منم دعا ک ...

سلام عزیزم ممنونم

ان شاالله به سلامتی بیاد تو بغلت❤️🙏❤️

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
سلام عزیزم..قبول باشه..ان شاءالله حاجت روایی خودت مامان خانوم گل😍🤩

مرسی جونم ان شاءالله

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چقدر شیرین       اینجا اکثر دوستانمون باردارند. خدا رو شکر. خیلی خوشحال کننده است .الهی شکر . خیلی خوبه هم برای ما هم برای مامانای بارداری که انشاالله به سلامتی سرموقع نی نی نازشون رو بغل میکنند. ادم روحیه میگیره.

انشاالله ما با دل شکسته برای بارداری موفق اونها دعا میکنیم و اونها با فرشته های کوچولوشون برای ما که باردار بشیم . انشاالله و اختتامیه و اخرین ختم گروه زمانی باشه که همه باردار شده باشند و ختم رو برای اخرین مامان باردار برداریم که بارداریشو بسلامتی سپری کنه. همه از ته دل و با صدای بللللللللند بگین آاااااااااااااآمین یا رب العالمین . انشاالله به لطف خدا و کرم مولا امیر المومنین علی علیه السلام.

لطف کردید عزیزم ممنونم راستش من باردارم هفته هشتم ان شاالله به دعای خیر همه شما عزیزان نی نی بیاد ...

امروز ب نیت شما خوندم ان شاالله حاجت روا بشین💕

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2728
لطف کردید عزیزم ممنونم راستش من باردارم هفته هشتم ان شاالله به دعای خیر همه شما عزیزان نی نی بیاد ...

چه عالی 😍

به نیت سالم بودنش پس ان شاءالله

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

@باجی1983عزیزم امروزم‌به نیت شماخونده شد،ان شاءالله بحق همین ماه عزیز حاجت روابشی عزیزم 💚

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
سلام عزیزم ممنونم ان شاالله به سلامتی بیاد تو بغلت❤️🙏❤️

ان شاالله که ب سلامتی بغلش کنی و دوران بارداری و زایمان راحتی داشته باشی 🙏

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

@باجی1983    دوست عزیز ان شاءالله حاجتتون روا و دلتون شاد باشه. ان شاءالله به سلامتی این دوران را طی کنی و نی نی نازتو صحیح و سالم بغل بگیری.

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ
امروز ب نیت شما خوندم ان شاالله حاجت روا بشین💕

ممنونم از شما

لطف کردید

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
چه عالی 😍 به نیت سالم بودنش پس ان شاءالله

خیلی ممنونم از لطفتون

ان شاالله

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم @باجی1983    دوست عزیز ان شاءالله حاجتتون روا ...

عزیزم ممنونم از دعای قشنگت

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام مامانای خوشگل امروز نهمین روز ختم و نوبت حاجت روایی دوست خوبمون

@سارادلارام    

ان شاءالله خیلی زود مادربشی و  نی نیتو  در آغوش بگیری دوست خوبم. امروز علاوه برصدمرتبه استغفار برای مادرشدن این دوستمون دعا میکنیم ان شاءالله دعاهامون در حق هم اجابت شه

خدایاشکرت برای نعمتهای بیکرانت..برای سلامتی برای تندرستی برای اینکه امیدمون به تویه فقط..برای نعمت همسر و خونواده ی خوب و دوستان خوبی ک به ما عطا کردی و برای فرزندان سالم و صالحی ک روزیمون میکنی

خدایا شکررررت

‌و به قول یکی از دوستامون خدایاشکرت که هوای دلمونو داری

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اللهم صل الی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خدایا به من ان چیزی عطا کن که به کرم و لطف توست نه عقل و درک کم من ،خدایا من آرزوهایم به اندازه خودم کوچک است تو با بزرگی خودت به من ببخش ای مهربان ترین مهربان ها

به نیت حاجت روایی دوست عزیزم امروز استغفراله گفتم الهی که به هر چه ارزوشونه برسن

اللهم صل الی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خدایا شکرت که یه معجزه خیلی بزرگ در حد و اندازه خدایی خودت میندازی وسط زندگی من....،خدایا شکرت که حال و هوای آینده قشنگی که برام در نظر گرفتی و از همین حالا میتونم حس کنم...،خدایا سپاسگذارم که به من ایمان دادی که هر آنچه بخواهم ،میشود....خدایا بابت نی نی که قراره آینده بهم بدی خیلی شکر گذارم
2706