2703
2553
عنوان

درب یو پی وی سی مون سووووخت😵😵😵😵😥😧😧😧

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 47 پست

ایشون ناخواسته به هر حال بهتون خسارت وارد کرده باید جبران کنه،برید از. شرکتی که درب مربوط بهش هست کمک بگیرید..زنگ بزنید عکس بفرستید از تولید کننده نظر بخواید شاید ورق رویی در قابل تعویض باشه

به دوش من بگذار ای سرود صبح "ودا"‌ها🍃تمام وزن طراوت را🍃که من🍃دچار گرمی گفتارم
قاب نه در کابینت هارو میگه عزیزم احتمالا کابینت سینگ هستش

نوشتن پنجره

قاب دور شيشه اين جنسه

من خودم در باكن اشپزخونم همينه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پی وی سی دیگه باید نصاب بیاد ببینع پول یه ورف رو ازتون میگیره کجایین تهرانین اگه اره همسرم کارش این ...

وای جدی همسرت کارش اینه؟ نمیدونم دردمو به کی بگم بهت شماره بدم میای واتساپ عکسشو بفرستم بهت به شوهرت نشون بدی ببینی درست میشه یا نه اصلا راهکارش چیه...من همدانم..اینجا اصلا سردرنمیارن و میگن کلا باید تعویض بشه ما رنگ نداریم😭

انقد ناراحتمااا

نه عزیزم حق نداره ناراحت بشه ما هم همش درگیریم کار رو درست انجام نمیدن بعد طلبکلر هم هستن پس رضایت ما چی میشه مگه ما پول ندادیم ما نباید راضی باشیم بهتره برای پنجره ات بری همون جایی که دادی برات ساختن ببینی باید چکار کنی اگر تهران داشته باشن هم باید تلفنی سفارش بدی پست برات بیاره اینحور رنک ها که گرونه رو  در اندازهای کمتر هم میدن از یه نقاش ساختمان و نقاش ماشین هم سوال کن زودتر تکلیف ایزوگام کار رو مشخص کن پنجره رو باید در اخرین مرحله ی سفت کاری نصب میکردی زمان گچکاری شما زود نصب کردی این پنجرها اسیب پذیرن

2456
بدتر به دردسر افتادیم و هی استرس دارم که نکنه دربمون درست نشه و یا مثل اولش نشه...تازه نصب کرده بودی ...

ی عکس بذار اسی تا بهت بگیم (کلی کارشناس نشسته ها😎😎😎)

منظورت احتمالا قاب پنجره است ديگه قسمتاي سفيدش اينوطري شدت

اره قسمت بازشو در روش زرد پررنگ شده ..اولش فک کردم کثیف شده هرچی با وایتکس شستم نرفت اخرش دقت کردم دیدم پخته و سوهته

کاش اول ایزوگام‌ میکردین بعد یوپی وی سی ها رو نصب میکردین تو مراحل گچ کاری و کاشی کاری هم ممکنه همچ ...

نه بابا بنده خدا گچ کار نذاشت یه لکه ی گچ بیفته روشون...حالا بعدشم که سفید کار بیاد قراره پلاستیک بزنیم روشون تا کثیف نشن...نمیشد اونطوری بارون میبارید روی دیوارای خونه و گچش خراب میشد

عزیزم عکسش رو بذار همینجا

درب کابینت پی وی سی رنگش زرد شده یا قاب پنجره؟!؟! 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2714
پولش بدین ۴۰۰تومن دردی ازشما دوا نمیکنه.اونم حق کارش بگیره این چندروز تاخیر پول هم بذارین پای تنبیه ...

۴۰۰ تومن هزینه یه ماه خورد و خوراک منه..شاید خندت بگیره ولی هرچی داریم و نداریم خرج شده به چیزای ریز و درشت خونه..خداییش تو وضعیت وخیمی زندگی میکنیم الان..تا خونمون تکمیل شه دست و بالمون باز شه

شما قبل از نصب در باید کارهاتون رو انجام میدادین.‌کارگر که مقصر نیست. نصب در و بقیه تجهیزات در مرحله آخره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
 ایشون ناخواسته به هر حال بهتون خسارت وارد کرده باید جبران کنه،برید از. شرکتی که درب مربوط بهش ...

سازنده پروفیل درب شرکت وین تک هستش..مرسی اینم گزینه خوبیه زنگ بزنیم بپرسیم..مرسی از نظرت...

عزیزم من هر خونه ای هر چند سال یکبار باید ایزوگامش تجدید بشه چون بر اثر افتاب و بارون نشت پیدا می کنن یعنی باید بعدا درتو بکنی تا ایزوگام کار کارشو درست انجام بده؟ی حرفه ای هیچ وقت ناشیانه خسارت نمی زنه الانم باید پای کارش وایسه

ما هم از این درها داریم و دقیقا برای ما هم سوخت

بعد از مدتی زردیش رفت ولی یه کم حالت له شدگی موند

ما تهران هم هستیم ولی من پیگیر نشدم دیگه رنگ بگیرم

جای شما باشم پول اون بنده خدا رو میدم تو این اوضاع بیکاری و‌کرونا

چرا املای این کلمه رو انقدر سخت میکنی

همون بنویس در همه‌میفهمن

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2706