2737
2734

ازدواج نکرده بودم 38 می پوشید دیروز لباس خریدم سایز 44 بازم شلوارش تنگه. از قسمت رون و کمر😣😣 چکار کنم اول 42 امتحان کردم اصلا تنم نمی شد. 

شمام سایز شلوارتان بیشتره من شکم و پهلو و رون هام خیلی بزرگ شدن. 😥😥😣 چکار کنم 

قدم قبلا 162 بود الان شده 160. وزنم شده 71 یا 72. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم شلوارم یه سایز از مانتو بزرگتره

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

نمد ربطی داره یا نه..ولی من مجردم..38میپوشم

دخترم =(🚬 م‍‌ب‍‌ت‍‌ل‍‌اب‍‌ح‌ه‍‌ی‍‌پ‍‌وف‍‌رن‍‌ی‍‌ا.ir   🥀─━─•⊰ از بلندای نگاه تو فقط پروازه و پرواز و پرواز~نه محضر لازمه نه حلقه خب~اما تویی محرم تویی همدم تویی همراز💔 ⊱•─━─     
2738
5 ساله ازدواج کردم. خیلی به خاطر شکم و رون های چاق م ناراحتم. 

بچه داری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
مگه قد کم میشه؟

اره موقع زایمان کسایی ک ورزش نمیکنن و ماهیچه های ضعیفی دارن بخاطر وزن بچه دچار گودی کمر و قوز میشن قدشون کوتاه تر میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دونه. سزارین شدم. ولی اصلا تو بارداری و بعدش وزن اضافه نکردم . از وقتی دخترم رو از شیر گرفتم همش ...

غصه نخور درست میشه برای رژیم باید حال دلت خوب باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706