2703
2553

سلام ب همه میخواستم یه موضوع خصوصی از خودم بگم لطفا راهنمایی و کمکم کنید💐من متاسفانه حدودا یکسال پیش یه تصادف داشتم همراه همسرم و سرم ضربه دید مدتی حالت گیجی و منگی داشتم بعدش بهتر شدم ولی بخاطر ضربه بسرم حافظم ضعیف شده و دارو مصرف میکنم برای تقویت حافظه ،حافظه موقتم خیلی ضعیف شده و روی زندگیمم تاثیر گذاشته همه چیز رو خیلی زود فراموش میکنم 🥺😔بهم پیشنهاد دادن ک یاد گرفتن یه زبان جدید و کلا استفاده از مغز باعث تحریک و تقویت میشه و منم کلاس زبان ثبت نام کردم خیلی دوست دارم ادامه بدم ولی متاسفانه مطالب یادم نمیمونه با اینکه تمرین میکنم ۴ ماهه نمیدونم ادامه بدم فایده ای داره یا نه ممنون میشم اگه میتونید در این باره راهنماییم کنید ببخشید ک متن طولانی شد🙏🙏بنظرتون این موضوع رو ب استادم بگم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ی‌دکتری‌ب خاهرم گفته بود قبل خاب از عدد صد به یک برعکس بشمار مثلا صد نود و نه نود و هشت... 

باعث تقویت حافظه میشه

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
2720
نظرت در مورد یادداشت برداری چطوره. یعنی مسائل مهم را در دفترچه یادداشت کنی به نظرم روی حافظه موثر با ...

اره داخل یادداشت گوشیم مینوسیم و حتی گاهی الارمم میذارم ولی بدتر از ایناس مثلا الان گوشیمو یجا میذارم ۳۰ ثانیه بعد یادم نمیاد کجا گذاشتم باید بگردم

2714
2706