2733
2734
عنوان

چطوری از اینکه شوهرتون دوستون داره مطمئن هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1954 بازدید | 152 پست
کاش مادر شوهرت هم توی کانالی که بهت پیشنهاد دادم  عضو می شد

مادرشوهرم از این کارا نمیکنه

اون با داد و بیداد کردن تنبیه کردن شوهرش ..واینکه همه چی دست خودش باشع و هیچ پولی به شوهرش نده تلافی میکنه

در ضمن خودمم دل خوشی از مادرشوهرم ندارم،انقد بهم بدی کرده که حد نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولش میکنم میرم خونه بابام 

میگه اره برو برو یک ماه بمون 

تفریح کن 

چون شهر غریبم یکی دوساعت فاصله داره 

بعد ی هفته نشده گاهی وقتا بدون خبر جلو خونه بابامه 

میگه بیا جلو در من اومدم کفری میشیما تمام برنامه هام بهم میریزه 

میگه مردم تحمل ندارم نباشی 😁😆🤣😂

2738

به خودم اعتماد دارم چون انقدر محکم پشت خودش و رندگیمون ایستادم که اگر کل دنیارو بگرده دیگه کسی نمیاد نصف کارایی که من کردم رو انجام بده

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
بیشتر از چشمام بهش اعتماد دارم . چون میدونم و میشناسمش 

متاسفاته منم همین حرفو میزدم ولی شوهرم خیلی بدجنس بود و نقش بازی میکرد دلم میخواد بدونم چرا زنشو طلاق نمیده بعد بره لاس بزنه با همه زنا.

گناه من سادگی بود .
وایییی  چجوری فهمید؟ زن فامیل یا غریبه؟

غریبه

مغازه دارن لباس فروشی مردونه

با جاریم اینا همینطوری یهویی میرن مغازه میبینن مغازه درش قفله ،چراغا خاموشه رقص نور روشن کرده🤭بعد نگو تو دارن باهم غذا میخورن قشنگ میگفت نشسته بودن پیش هم بعد اینا از پشت شیشه میبینن اونا تو حال خودشونن اینارو نمیبینن بعد اینا در میزنن اون میبینه اینارو

زنه هم تو همون پاساژ تولیدی داشت

مادرشوهرم کاری کرد که زنه تولیدیشم جمع کرد فرار کرد رفت

من تا بحال از شوهرم چیزی ندیدم و کل فامیل هم میگن شوهرم خیلی چشم پاکه و این حرفا. با اینکه از دوست د ...

من تا قبل اینکه با نی نی سایت آشنا شم اصلا نمیدونستم خیانت یعنی چی!! در این حد 

الان شب و روزم پر از استرسه در حالی ک از شوهرم تاحالا خطایی ندیدم

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک
2706