2410
2553

از لحاظ قیافه من ازش سرترم من ازش کوچک ترم اون ۲۵سالش من ۱۹بعد من واسه خرید عقد رفتم خرید کردم هی با خاهرشورم پچ پچ میکرد ک چرا انقد خرید کرده صاف مشخص بود داره پرش میکنه بهم گف چرا لباسات عوض نمیکنی مگ بازم خرید داری تیکه انداخت بهم بعد خاهرشوهرمم حرف اونو زد بهم من ادم ساکت و دلپاکیم دوسدارم با همشچن خوب باشم زبونم ندارم نمیدونسم چی بگم اون انقد زبونش چربه و همه چیم بلده با صلیقس مادر شووهرم بهم میگ عروسم شبیه هلوعع  اون میخاد بپوکه بچه ها برادر شوهرم قبلا انقد باهام مهربون و خوب بود شوخی میکرد باهامو اینا حالا دیروز دیدمش یه کلامم باهام حرف نزد انقد سرد و یخ شده بود بعنی زنش گفته اینجور باش راستی پسرداییمه برادرشوهرم فامیل نزدیکم

بی حس

مگه چیا گرفته بودی

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

هیچی نگو میخاد بااین حرفا عصبیت کنه و نقطه ضعف دسش نده فقط بخند برو خرید کن بازم🤣🤣

گاهی وقتا بایدیه نقطه بذاری.."بازشروع کنی،بازبخندی،بازبجنگی"☺️💪باز بیفتی ومحکمتر پاشی!🙃گاهی بایدیه لبخندخوشگل😃به همه تلخیا بزنی وبگی:مرسی که یادم دادین🤓به خودم تکیه کنم🤗

فقط بهت بگم از اول رو نده سوارت میشن 

سرسنگین باش به نفع خودته زیادم محلشون نده

حرفتم همون اول رک بزن 

من خیلی چوب سادگیم خوردم ولی جاریم همون اول جدی برخورد کرد و عزیز شده حیف اون همه محبت من 

خیلی پشمونم بخاطر سادگیم بی زبونیم 

2706