2737
2734
عنوان

توروخدا بیاین بگین چه غلطی کنم من

1918 بازدید | 43 پست

مادرشوهرم چن روزه زنگ میزنه میگه بیا خونه ما نمیرم الانم زنگ زدگفتم تنهام شب پسرت بیاد میام(نمیخاسم تنها برم) بعد برادرشوهرم خودشو انداخت وسط از اونور تلفن سریع گف نه من میام دنبالت😭هر چقد به مادرشوهرم میگم نمیام میگه تو چرا تعارف میکنی پاشو بیا هزار بار زنگ زدم گفتم نفرست دنبالم حتی بهونه کردم مریضم و...قبول نکرد بدتر شد گفت پاشو بیا سوپ درست کنم فلان دارو گیاهی درست کنمو..گفتم خیلی خب با اسنپ میام ب داداش بگو نیاد گفت این کارا چیه وقتی هست چرا اسنپ اخرشم گفت بخدا دلم میشکنه اگه نیای قطع کرد به شوهرمم زنگ زدم بگم گوشیش خاموشه

بچها اونای در جریانن میدونن برادرشوهر من تازگیا یکارای عجیبی میکنه انقد پیام داده ک من اینستا و وات و...هر چی داشتم حذف کردم همش دنبال فرصته تنها بشیم همش سر صحبتو باز میکنه فیزیکی خیلی راحت بهم دست میزنه با اینک قبلا اینطور نبود خیلی مراعات میکرد توروخدا بگین چه خاکی تو سرم کنم الان داره میاد بخدا رو نمیدم میرم عقب میشینم ن صحبتی میکنم ن چیزی ولی اون از تو ایینه هی نگا میکنه هی حرف میزنه هی چرتو پرت میگ شوخی میکنه و... گریم گرفته از بس استرس دارم چرا اخه هر چی بدبختیه برا منه

هندزفری بزن اهنگ گوش کن که مجبور نشی جوابشو بده

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

مشكل از خود شماست 

ظاهرت 

رفتارت 

حرفات يا هر چي 

احتمالا هم تاپيكات سر كاريه 

شايدم فيلماي ترك زياد ميبيني 

بنظرم چاخان نكن 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
2706