2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر ندارم ولی قلق شوهرتو باید پیدا کنی

هیچ رنج و مصیبتی به شما نرسد مگر به فرمان خدا و هرکه به خدا ایمان ارد خداوند دلش را به مقام عالی رضا و تسلیم هدایت کند...❤.../ میشه لطفا با دل مهربونت واسه مشکلاتم یه صلوات بفرستی اخه میگن دعای بقیه در حق ادم مستجاب میشه🌻🌈 عضو اکیپ علمی🌌💜... مدافع حجابم اگه تو این موضوع تونستی با عقلت بحث کنی خوشحال میشم تبادل نظر کنیم ولی اگه داری با تعصبات و عقده های درونیت نظر میدی متاسفم من فقط زبون ادما رو میفهمم...🌵💛 تعصب بدون تفکر میشه داعش میشه وهابیت میشه فروختن بهشت به ازای پول حواسمون باشه عقایدمون باهم فرق داره ولی قلبی که تو سینه ی هممون میزنه یکیه...🦋💙
2720
2714

تکنیک انتقادکردن اینه که اول یه جمله مثبت بعدجمله منفی بعدجمله مثبت بگی 

مثلاتوخیلی بامسولیتی ولی گاهی تحت تاثیرمشکلات زندگی فراموش میکنی مسولیتومن خیلی خوشحال میشم وقتایی که بامسیولیتی

واینکه ازقیدهای هیچوقت هرگزایناسعی کن استفاده نکنی

١. هر چیزی رو به وقتش بهشون بگین یعنی موقعیت شناس باشین. 

٢. و از جمله( خییییلی دوسْت دارم) استفاده کنین چون مردها ذاتا دوست دارن رفع کننده باشن. 

مثلا بگین این قدر دوست دارم امروز برم خونه بابام چون دلم تنگه

یا این قدر دوست دارم یه تفریح دونفره بریم و.... 

من خودم ازین دو اصل خیلی جواب گرفتم خداروشکر. 

خوشبختی یعنی؛ داشتن (تو) و فرزندانی از نسل (تو) 👩‍❤️‍👨

میگم اصلا فک نمیکردم اینطوری باشی میبرمش بالا😊

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ
١. هر چیزی رو به وقتش بهشون بگین یعنی موقعیت شناس باشین.  ٢. و از جمله( خییییلی دوسْت دارم) اس ...

اره دقیقا مثل سمینار کلید مرد 

میگفت اینطوری بگید خیلی دوس دارم یا کاش اینو داشتیم و...

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ
2706