2737
2734

من دو روز قبل موعدم اقدام داشتم ۷-۸ روز بعد لکه کاملا قهوه ای دیدم خیلی کم خیلی خیلی کم ب مدت دو روز و نیم از لکه بینی حدودا ۱٠ روز میگذره و بیبی.چک مثبت شد و ازمایشم منفی و عدد بتا سه 😐 چقد من بلاتکلیفم هووووف 

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌺

من پنجشنبه قرار بود پری بشم

نشدم لک قهوه ای روشن دارم کم البته 

تا الان ک میشه سه روز 

لک بینی قهوع ای دارم کمه 

نمیدونم لانه گذینیه چیه 

اخه بی بی گذاشتم دیروز منفی بود 

منتظرم یه هفته بشه تاخیرم یه بار دیگ بزارم بی بی

🌼🙃دائما یکسان نباشد حال دوران غم نخور 🙃🌼          👆🏻تیکر رسیدن به خواسته هامه🌊✳️             🍃برای رسیدن به ارزوم یه صلوات بفرست بیزحمت🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لک لانه گزینی دو سه روز قبل موعده باردار نیستی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731
من دو روز قبل موعدم اقدام داشتم ۷-۸ روز بعد لکه کاملا قهوه ای دیدم خیلی کم خیلی خیلی کم ب مدت دو روز ...

بلاتکلیفی بدیه👍🏻😃😂🤦🏻‍♀️

ان شاالله با خبرا خوش بیای عزیزم🌼🔥🌈

🌼🙃دائما یکسان نباشد حال دوران غم نخور 🙃🌼          👆🏻تیکر رسیدن به خواسته هامه🌊✳️             🍃برای رسیدن به ارزوم یه صلوات بفرست بیزحمت🍃
من پنجشنبه قرار بود پری بشم نشدم لک قهوه ای روشن دارم کم البته  تا الان ک میشه سه روز  ...

پریوده

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
پریوده

اخه پری نشدم ک 

سه روزه لک بینی قهوه ای دارم 

رووشن روووشن 

اخه پری نشدم ک  سه روزه لک بینی قهوه ای دارم  رووشن روووشن

منم یبار اینطوری شدم ولی باردار نبودم لکه لانه گزینی خیلییی کمه نهایت یه روز

منم یبار اینطوری شدم ولی باردار نبودم لکه لانه گزینی خیلییی کمه نهایت یه روز

تو نت زده یک الی سه روز 

روز موعدت این لکارو دیدی 

اره و تا الان ادامه داره 

2706