2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ها زنداییم کرونا گرفته اول از یه سرما هوردگی ساده بوده بعد یعو تنگی نفس گرفت فهمید کروناست

الانم یه هفته میشه بستریه، حالش خیلی بده دکترا گفتن ۵۰، ۵۰ هست.

توروخدا براش دعا کنید دلم داره میترکه دوتا بچه کوچیک داره بی پول موندن اپول ۲ ملیونی زده که کلی هم عوارض داره دکتر گفته باید بزنه.ههمونجوریم پول امپولای معمولیش ۲۰۰ هزار تومنه.

دعا کنید حالش خوب شه   

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
2738
بچه ها زنداییم کرونا گرفته اول از یه سرما هوردگی ساده بوده بعد یعو تنگی نفس گرفت فهمید کروناست الان ...

چند روز بعد سرماخوردگی تنگی نفس گرفت؟چند درصد درگیره

بچه ها زنداییم کرونا گرفته اول از یه سرما هوردگی ساده بوده بعد یعو تنگی نفس گرفت فهمید کروناست الان ...

امیدوارم که حالش خوب بشه..از زمان علامت دار شدن تا تنگی نفس گرفتن چقدر طول کشید؟

بله در روند بهبودتون تاثیر میذاره

من روز یازدهمم همه علائمم خوب شده فقط سرفه دارم و نسبت به روزای اول سه چهار روزیه که یکم بیشتر شده خشکه و بهش که فکر میکنم و توجه میکنن بیشتر میشع از کروناس یا به ریه زده؟

داروامام کاظم بخوره دکترای طب اسلامی وسنتی پیداکنیدوازشون راهنمایی بخوایند گلاب اصل بهش بدین آب سیب هرروز  روزی دوسه تالیوان

2706