2726

پرکاری

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پرکاری تیروئید داری 

فوق تخصص غدد بزرگسالان برو عزیز

قرص میدن خوب میشی نگران نباش

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
احتمال زیاد پرکاره تیروییدت

اخه چطور پرکار شد ی ماه پیش رفتم گفت کم کار برای اولین بار بهم قرص داد الان ازمایش دادم پر کار شده 

همه چى رو به خدا بسپار ❤️بهت قول ميدم خدا دوست داره
اخه چطور پرکار شد ی ماه پیش رفتم گفت کم کار برای اولین بار بهم قرص داد الان ازمایش دادم پر کار شده&n ...

خیلی نیست البته 

ولی خب یا دوز دارو رو کم میکنن 

یا اینکه مثلا اگه تا حالا هر روز میخوردین الان باید 5 روز در هفته بخورید. 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2706