2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب من میگم شما جواب بدید  در حواب چقدر چاق شدی

جواب که زیاده ولی خب همینکه بگی ممنون از نظرتون البته این نظر شماست،کافیه

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
2728
بپرس بگیم😊❤

ی نفر تو ی جمعی ک من نبودم گفته ک از من خیلی بدش میاد

و یکی اومد ب من گف

بنظرت دیدمش چی بگم

تو دنیای من کـور ب کـر میگ خوشگل✌🏻💜نیمه گمشده چیه؟؟؟ من خودم تنهایی کاملــــم❤✌🏻
در جواب چقدر بچت شیطونه

شیطونی خصلت بچه هاست   خداروشکر پخمه نیست😂😂

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
به من هم بگین بقیه میگن بچت چقد آرومه نمیدونم چقد خجالتی چرا هیجان نداره همه بهم میگن

بگو با تربیت و مودب هست مثل بعضیا بلد نیست بی تربیتی کنه 

سوگند به نامت که تو آرام منی 💍❤️
خب من میگم شما جواب بدید  در حواب چقدر چاق شدی

به نظرم برا جواب دادن به حرفا هیچی بهتر از گفتن حقیقت نیس مثلا بگی خب من استعداد چاقی دارم یا خوراکی میبینم نمیتونم جلو خودمو بگیرم یا هر دلیلی ک داره 

فقط خدا و دیگر هیچ ....
عزیزم درباره امضات توضیح میدی 

عزیزم من مشاور یه شرکت محصولات سلول های بنیادی هستم که درامدش واقعا خوبه

اگر دنبال کار هستید و میخواید راجب جزئیاتش بدونید لطفا درخواست دوستی بدین که کامل تر براتون توضیح بدم و شما هم سوالاتتون رو بپرسید❤

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
دارندگی و برازندگی

درجواب  بازم که لاغرتر از قبل شدی  چی بگیم؟ فکرکنین کسی بگه که نشه بی احترامی کرد مستقیم

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706