2737
2734
عنوان

تا حالا شده شوهرتون رابطه از طرف شما رو رد کنه؟😓

| مشاهده متن کامل بحث + 22747 بازدید | 204 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا باهاش حرف نمیزنی؟

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
کمش خیلی هم عالیه.مثلم هر سه ماه یکبار تو برو جلو چشماش اینجوری میشه🤩 ولی افراط همیشه نتیجه ی برع ...

میدونی چیه گلم نامزد من طوریه اگ بفهمه من از چیزی خوشم میاد اگ ردمم نکنه تو مواقعی ک میبینم من درموندمو خیلی میخام تشنم میزارع ..مثه این محبت کردنش ک می‌دونه میخام بهم محبت کنه نیاز دارم ولی تشنم گذاشته 

میدونم همونی میشه که میخوام.
2728
بچه هاچیکارکنم که هیچ وقت ازمون سیرنشه وبراشاتکراری‌نشیم؟ برای زیبایی وروشن ترشدن رنگ‌پ ست بدنم باید ...

بخدا من اگه کاری بکنم😐مثلا شوهر من خوشش نمیاد همش همه چیتو بریزی بیرون موشیده بپوشی یهو فرداش بریزی بیرون خوشش میاد😂😶و اینکه ن ارایش نمیکنم اکثرا میخوام برم ی رژی چیزیم بزنم نمیزاره😐

خیلی پاپیش نمیذارم ولی بله شده اونم ادمه ی موقع حوصله نداره مثل خودم

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

خب طبیعیه دیگه گاهی اوقاتم خانوما حوصله ندارن میگن نه

🥀این شهر شهرِ قصه های مادر بزرگ نیست که زیبا و آرام باشد ، آسمانش را  هرگز آبی ندیده ام ، من از اینجا خواهم رفت...و فرقی هم نمی کند که فانوسی داشته باشم یا نه ؛ کسی که می گریزد از گم شدن نمی ترسد...🥀
2738

ممکنه پیش بیاد.اما شوهر من اگر من پینهاد بدم دو دستی میچسبدش،میگه چون جز اتفاقات نادره باید قدر دونست

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
بخدا من اگه کاری بکنم😐مثلا شوهر من خوشش نمیاد همش همه چیتو بریزی بیرون موشیده بپوشی یهو فرداش بریزی ...

اهاپس‌پوشبده باشم فردایهوبریزم بیرون خخخ

باشه مرسی😂💋

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔

درخواست نمیدم

چون همینجوریشم روز و شب نمیزاره واسم چ برسه بفهمه ک منم مشتاقم😐🤣

خنده بزرگ ترین سلاح در جنگ زندگیه....امیدوارم همیشه مصلح باشی💜درسته سخته ولی نشدنی نیست👩‍⚕️📚بزرگ‌ترین ترس ما در برابر مرگ درد نیست. آنچه ما را می‌ترساند این است که باید کسانی را که دوست داریم بگذاریم و به‌تنهایی راهی سفر شویم. 》اثر استاد پترزبورگ💎
2706