2737
2734
عنوان

تا حالا شده شوهرتون رابطه از طرف شما رو رد کنه؟😓

| مشاهده متن کامل بحث + 22744 بازدید | 204 پست
من میمیرم وگرنه نمیرفتم

چرا خیلی  گرمین

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همچون ارایش میکنم. و لباس خئاب میپوشم مه حد نداره ولی اقا انگار من میگم لوس میشه😐 وگرنه داخل بدتری ...

حالا من یکم باز بپوشم ول نمیکنه چه برسه لباس خواب

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
به نظرم من رابطه باید از طرف مرد درخواست بشه این شوهر منو ول کنی هرشب 🙈🙈🙈🙈  منم مثل شمام

اره واقعا از طرف مرد در خواست بشه خیلی بهتره"من همسرم در هفته 4بار رابطه میخواد"ولی زیاد بهش رو نمیدم😅😅""4ساله زنو شوهریم تا حالا من سمتش نرفتم تو این ۴سال

2738
آره خیلی ب قول همسرم مریضم    

اون باید بیشتر از شما استقبال کنه شرایطتو

نه اجباراً قبول نکن نه به همسرت اجبار کن هر کسی ممکنه خسته باشه 

میگم اون خودش بخواد وسط بیابون هم منو میکشونه جای خلوت روزی پنج بارم رابطه داشتیم ولی من زیاد نمیخوام اونا رو برا دست از سرم بردارع هست😂 یه روز هست یا حتی بعد رابطمون من واقعا حسش دارم میخوام اون ناز میکنه تحریک هم ضده ولی نمیدونم چرا اینکار میکنه😒

اره واقعا از طرف مرد در خواست بشه خیلی بهتره"من همسرم در هفته 4بار رابطه میخواد"ولی زیاد بهش رو نمید ...

شما مثل منی  منم ۱۰ ساله ازدواج کردم 

2706