2137
2106

سلام،یه مانتودارم جلوبازه،خیلی بلند وخیلی گشاده،یعنی اگربخام بهش غزن بزنم خیلی وحشتناک میشه،چون خیلی گشاده،یعنی اگریک ادم صدکیلویی هم اونو بپوشه بازم گشاده،حالا ازیه طرف میگم غزن بزنم،ازیه طرفم میگم ضایع میشه،اززیرشم پیراهن بلندمیپوشم،حالا همش فکرمیکنم خیلی دارم گناه میکنم😐😐

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

مجبور نیستی قزن بزنی.

یه لباس مناسب زیرش بپوش حله دیگه

حالا اصلا اگه اینقدر گشاده چرا خریدیش؟😐

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولوی⁦♥️⁩دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⚠️خدا ممکنه ببردت لب پرتگاه.ولی یا پرتت نمیکنه یا اگه پرتت کنه وایمیسته اون پایین می‌گیردت✴️
2050

اگه زیرش لخت باشی گناهه کی گفته کاملا پوشیده گناهه؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2183

🐎🐎🐎🐎من دیگه با این تاپیکا اسب شدم 

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤