2737
2739
عنوان

خانواده شوهرم صفرن از نظر فرهنگ

720 بازدید | 49 پست

بحث پول نیست ک کی از کی بالاتر  همه چیزو حرف می‌کنن پدر زندایی شوهرمو در آوردن بخدا شوهر خودمم یه آدم فضول درجه یک حالا بگم از چه قرار قضیه این که ما خونه عروس و داماد تازه نمیریم زیاد ده تا میخوریم شاید سالی یبار بریم خونشون و در مورد خانواده‌ منم صدق میکنه بخدا َسالی یبار میان اما فامیلای اون خاله هاش سی سال زندگی کردن بعد از یه شام یا ناهار دادن میگن مارو دعوت کن خونمون یا داییش اصلا مارو دعوت نکرده دو بار سر سفره رسیدیم خونشون با اینک همرو دعوت کرده بود شام بجز ما. یسری شوهرم دیدم رفته هماهنگی های لازم رو با مادرش کرده مهمون دعوت کنه من اگ میگفتم نه دعوت نکنیم دعوا بود گفت خونه داییم رفتیم صد بار خوردیم خونه خالم صد بار خوردیم با اینک بخدا دروغ میگ هر بار خوردیم بعدش پس دادیم منم گفتم باشه مهمونی بده ولی ما صد بار نرفتیم بخوریم. خلاصه این رفته با مامانش گفته کلا صدو هشتاد درجه حرف منو عوض کرده من ماهی یبار میرم خونه مادرش با اینک اصلا شام یا ناهار دعوت نمیکنه با اینک من هیچ کسو این جا ک هستم ندارم بعد از یکماه رفتم دارن مادرشو خالش تیکه ميندازن خسته شدم از دستشون بخدا 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشید گلم ولی فقر فرهنگی چیزیه که خیلی زود نمایان میشه و میتونستی تا دم عقد بفهمی بعضیاشو این نشون میده خوب تحقیق هم نکردی پس الان دیگع نمیشه کاری کرد

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

آره عروس فلانی میره همه جا میخوره دلش نمیاد پس بده همش تیکه منم به شوهرم گفتم من نمیبخشمت حرف منو پیچوندی رفتی گفتی تازه اصلا نباید میگفتی حلالشون نمیکنم 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

من و شوهرم یک سال نیم عروسی کردیم، همه ی فامیلای شوهرم که رفته بودیم خونشون خودشون خودشون رو دعوت کردن خونمون، به خودمم خوش گذشت سخت نگرفتم، یه شامه دیگه بده تموم شه بره

2738
میشه تغییرشون داد؟ میشه قطع رابطه کرد؟ میشه طلاق گرفت؟ اگه نمیشع که هیچی پس... تحمل کنین. چاره ...

بخدا من شب و روز تنهام نمیرم این بار هم مادرش دماغشو عمل کرده براش سوپ پختم بردم اما باز دلمو میشکنن شوهرمم طرفدار صددر صدشون

نه خونشون برو ن دعوت کن برای چای تلخم نرو شوهرت میخواد  بکشتت؟فوقش یکم دعواتون میشه ک ا۱لا جوابشو نده

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
بخدا من شب و روز تنهام نمیرم این بار هم مادرش دماغشو عمل کرده براش سوپ پختم بردم اما باز دلمو میشکنن ...

عزیزجان 

کاری نمیشه کرد

خانوادش رو مرد ایرانی نمیذاره کنار

من و شوهرم یک سال نیم عروسی کردیم، همه ی فامیلای شوهرم که رفته بودیم خونشون خودشون خودشون رو دعوت کر ...

عزبزم من یه شام ندادم سالگرد ازدواج فقط فامیلای اون تولد فقط فامیلای اون تولد بچه فقط اونا همه چی اونا اونم ‌‌شام 

خانواده شوهر منم فرهنگشون منفی صده اما نمیشه هیچ کاری کرد متاسفانه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
نه خونشون برو ن دعوت کن برای چای تلخم نرو شوهرت میخواد  بکشتت؟فوقش یکم دعواتون میشه ک ا۱لا جواب ...

خدارو شکر سر یه غذا انقدر حرف در آوردن ک تقریبا قطع رابطه کردن خالش هر چی از دهنش در اومد بهمون گفت سر اینک عکس از سفره شون ننداخته ما سالاد کشیدیم 

2706