2737
2734
عنوان

دبستان های دخترانه خوب در اصفهان

5337 بازدید | 11 پست

سلام مامانهای عزیز اینجا میخواهیم در مورد دبستان های دخترانه خوب در اصفهان صحبت کنیم. لطفاً فقط مامانها وارد بشن و تجربیات خودتون را در میون بگذارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم مدرسه نزدیک به خونت را انتخاب کن من شهرک کاوه ام دخترم می ره دبستان فرزانه  خیلی خوبه و راضی بودم .

همه چیز بجا بود نه سختگیری زیاد که بچه زده بشه نه زیادی خونه خاله . بچه با عشق درس می خوند .

2731
این جاهایی که گفتی استعداد سبز را می دونم خوبه اما امسال چون مجازی بود ویژژژه شخص معلم خیلی مهم هست ...

واقعاً. معلم امسالشون حس میکنم از زیر کار در رو هست. نمی‌دونم سال دیگه چطوری باشه

سلام عزیزان میتونید دبستان دخترانه خوب محدوده بلوار جانبازان سه راه سیمین معرفی کنید؟ من اصفهان نیست ...

یک گروه مهد و مدارس اصفهان تلگرام هم هست اونجا پیام بدید شاید کسی شناخت

2738
سلام عزیزان میتونید دبستان دخترانه خوب محدوده بلوار جانبازان سه راه سیمین معرفی کنید؟ من اصفهان نیست ...

سلام عزیزم مدرسه خوب پیدا کردید منم همین محدوده هستم   دخترتون را کجا ثبت نام کردید

من دختر خودم مدرسه عفاف پیش دبستانی گذرونده. بد نبودن ولی صددرصد خوب نبودن.  استعداد سبز و اما ...

دبستان دولتی خوب اول ملک بعد خوروش

غیرانتفاعی خزایی باقرالعلوم امام صادق ندای زهرا استعداد سبز ....