1874
2047

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032

من میتونم با برنامه پیشگو 

ولی به نظر من فال واقعی نیس گلم

استخاره خوبه اگه بین دوتا مورد شک داری

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته کوچولوی من، نه من تو رو دیدم، نه تو منو دیدی، بی‌صبرانه مشتاق دیدارت هستم عزیز دلم.😘❤😘 برای گرفتن دستات لحظه شماری میکنم😍😍😍        خدایا مسافر کوچولومون رو میسپاریم دست خودت سالم به ما برسونش❤بچها تاپیک های ختم و صلوات، سرگرمی، عکس منو تگ کنید💙💙🦋
یه پیجوهست اولین فال رو رایگان میگیره  من چندبار فال گرفتم خوبه Setare.fall7

عزیزم من اینستا ندارم

میشه بووسطه از من بهش بگی فال بگیره

انگشترم گم شده میخوام بدونم تو خونه اس یا نه؟

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞
من میتونم با برنامه پیشگو  ولی به نظر من فال واقعی نیس گلم استخاره خوبه اگه بین دوتا مورد شک ...

میخوام ببینم انگشترم ک گم شده تو خونه اس یا نه

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞
2051
میخوام ببینم انگشترم ک گم شده تو خونه اس یا نه

خب این نمیشه استخاره گرفت عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته کوچولوی من، نه من تو رو دیدم، نه تو منو دیدی، بی‌صبرانه مشتاق دیدارت هستم عزیز دلم.😘❤😘 برای گرفتن دستات لحظه شماری میکنم😍😍😍        خدایا مسافر کوچولومون رو میسپاریم دست خودت سالم به ما برسونش❤بچها تاپیک های ختم و صلوات، سرگرمی، عکس منو تگ کنید💙💙🦋

عزیزم وخداوند دشمنان شمارا شکست می‌دهد وبه شماهم خواهدکرد به شما شفا وسلامتی می‌دهد وخداتوبه پذیراست ونماز اول وقت وصدقه واگر دراه خدا انفاق کنی پیروز سربلند میشوی  عالی توبه ایه۱۴تا۲۰

پس چیکار کنم

با برنامه میگیرم براتون چه فالی میخواین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میخوام ببینم انگشترم تو خونه اس یا نه گم شده هر چی میگردم نیستش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718