2410
2553

یجوری شدم اصلا هی میگم از خدا دور بشم

دعا کنید حداقل تو این بحران کار شوهرم درست شه از بیکاری دربیاد بریم سر خونه زندگیمون 😔

با اینکه بیشتر از ۴۰ روز گذشته ولی باز دلتنگتم حس میکنم هستی هر روزش دختر ۲ سالت میپرسه مامانم کو نمیادش خدایا خودت درمونو بده🖤 .                                                                  ۲۲ سالمه ۲ ساله عقد هستم انشالله همیشه سلامتی و دل خوش باشه💌🤵.یه دختر گیمر🎮 هستم اگه کسی میاد پلی بدیم بازی های گوشی 📱و pc🖱. به کانال آپارتمم سر بزنید ویدیوهامو تماشا کنید🧡💛🧡💛https://www.aparat.com/Apranikgirl💛🧡💛🧡

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ (255) لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ ۖ قَد تَّبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ ۚ فَمَن يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ (256) اللَّهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُوا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ (257)

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله خدای بزرگ هرچ زودتر حاجت روات کنه گلم  التماس دعا

ممنون عزیزم

با اینکه بیشتر از ۴۰ روز گذشته ولی باز دلتنگتم حس میکنم هستی هر روزش دختر ۲ سالت میپرسه مامانم کو نمیادش خدایا خودت درمونو بده🖤 .                                                                  ۲۲ سالمه ۲ ساله عقد هستم انشالله همیشه سلامتی و دل خوش باشه💌🤵.یه دختر گیمر🎮 هستم اگه کسی میاد پلی بدیم بازی های گوشی 📱و pc🖱. به کانال آپارتمم سر بزنید ویدیوهامو تماشا کنید🧡💛🧡💛https://www.aparat.com/Apranikgirl💛🧡💛🧡
2720

ان شاالله به حق فاطمه ی زهرا مشکل همه حل بشه مشکل شما هم حل بشه عزیزم 

هیچ وقت ناامید نشو خدا یه جایی دست ادمو میگیره ک اصلا فکرشم نمیکنی توکل کن به خودش درست می‌کنه همه چیو

یه صلوات برا حاجت رواییم مهمونم میشه بکنین؟🥺
ان شاالله به حق فاطمه ی زهرا مشکل همه حل بشه مشکل شما هم حل بشه عزیزم  هیچ وقت ناامید نشو خدا ...

انشالله😔

2714

نمدز استغاثه ب حضرت زهرا😍

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
نمدز استغاثه ب حضرت زهرا😍

همه اینارو خوندم

درست میشه شک نکن. شوهر منم دوماه به عروسی بیکار شد ولی یه کار خوب با درآمد بهتر پیدا کرد عین معجزه بود. 

بگو:جز آنچه خدا برای ما مقدر داشته، هرگز به ما نمی رسد. او سرپرست ماست و مؤمنان باید تنها بر خدا توکل کنند. توبه 51 
ممنون عزیزم

عزیزم من یه مشکل داشتم که حل نمیشددوسال بوددرگیرش بودم حتی پیش دعانویس رفتم اومدم خونه نگاه اون کاغذاکردم وگفتم خدای من انقدبزرگه وازرگ گردن به من نزدیکتره ومن متوسل به دعانویس شدم اون کاغذاوهمه چیزهایی که گفته بودانجام بدی روریختم تویه جعبه وواگذارکردم به خداوتوکل کردم چهله زیارت عاشورادوسه بارگرفتم وخدادست خالی نذاشت توکل کن بهش به خودش واگذارکن خودش ماروافریده وخودش صلاحمونوبهترمیدونه

عزیزم من یه مشکل داشتم که حل نمیشددوسال بوددرگیرش بودم حتی پیش دعانویس رفتم اومدم خونه نگاه اون کاغذ ...

انقد چله برداشتم‌انقد دعا نذر همه چی انقد التماسش کردم نشد خدای مهربون دل من خوش نکرد

انقد چله برداشتم‌انقد دعا نذر همه چی انقد التماسش کردم نشد خدای مهربون دل من خوش نکرد

خداخودش میگه ناامیدی بزرگترین گناهه حتی اگه به قوانین شکرگذاری دقت کنی بایداصلاناامیدنباشی توتوکل کن خدابزرگه عجول نباش صبرداشته باش به خدااعتمادکن