2733
2734
عنوان

چجوری درسخون بشم؟

143 بازدید | 19 پست

شما راهکاری دارید؟

به هیچ کس و هیچ چیز تو زندگیت تکیه نکن جز خودت منتظر نباش کسی کنارت وایسه و دستتو بگیره هیچوقت..! آدما اون چیزی که فکر میکنی نیستن...

درس خوندن هدف جدی میخاد

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرم خیلی سخته درس خوندن

به هیچ کس و هیچ چیز تو زندگیت تکیه نکن جز خودت منتظر نباش کسی کنارت وایسه و دستتو بگیره هیچوقت..! آدما اون چیزی که فکر میکنی نیستن...
خب درس بخون بازم مشاوره خواستی در خدمتم :|

مرسی😂

2738

برای درس نخوندنت تنبیه بزار.

مثلا من باید یه صفحه رو تو ۳ دقیقه میخوندم اگر ۳ دقیقه میشد ۴ دقیقه خودمو از خوراکی یا تلویزیون دیدن محروم میکردم، تایم استراحت هم به مامانم کمک میکردم دعام کنه😊

نخند😡 همینجوری رتبه ۸ کنکور شدم تازه کلاس کنکور هم نرفتم، پولم نداشتم کتاب تست بخرم.

برای درس نخوندنت تنبیه بزار. مثلا من باید یه صفحه رو تو ۳ دقیقه میخوندم اگر ۳ دقیقه میشد ۴ دقیقه خو ...

دوستم هر سوالیو که غلط مینوشت از بدنش  میکند چنگ مینداخت خودشو 😐

نرید اینکارارو انجام بدیدا 😑😑😑😐😐

لایک نکنین 😐🙏🏻
برای درس نخوندنت تنبیه بزار. مثلا من باید یه صفحه رو تو ۳ دقیقه میخوندم اگر ۳ دقیقه میشد ۴ دقیقه خو ...

واقعا😳😳😳

2706