2726
عنوان

طلا گم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 26 پست
زنگ بزن ببین از کیغت نیفتاده اونجا ، با تو‌ماشین هم نگاه کن

زشته الان میگن شک کرده

بعد اینکه نمیخوام کسی بفهمه😭

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۳ سال پیش یه دستبند  پهن گم کردم ۳۰ گرم بود مهمونی رفتم تو دستم بود اومدم نمیدونم تو خونه ک ...

وااااییییی

من بودم میمردم دو از جون شما

واسه من ۳ گرمه

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2728
منم گوشوارم نیس از صب میخش رو تختم بود خودش نیست

وای همدردیم😭😭😭😭

عزیزم کیف جای مطمئنی برای نگهداری طلا نیست شاید از کیفت بیرون افتاده 

فکر نکنم

اگر افتاده بود هم بهم میگفتن

فقط گوشیو از تو کیفم دراوردم همین

خیلی غصه خوردم هنوزم غصه ش رو دارم    

یادت نیس کجا‌گذاشته بودی

مطمعنی تو کیفت بوده؟؟؟

من به خرافات اعتقاد ندارم ولی یه بار حلقم و گم کرده بودم بهم گفتن گوشه ی روسری رو گره بزنم در حال گره زدن بگم  بستم بخت دختر شاه پریون رو تا پیدا شدن حلقم 

باور کن به دو ساعت نکشید یهو جلو چشمم بودش. 

فقط یادت باشه حتما گره رو باز کنی بعدش

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
جاروبرقیتویه نگاه بندازشایدزمین بوده رفته توکیسش

رفتم حیاط کلشو زیر و رو کردم😭