2726
عنوان

طلا گم کردم

314 بازدید | 26 پست

دوستان راهی هست بفهمم تو خونه هست یا نه؟؟؟

اخه جایی نرفتم این دو سه روز به کسی هم شک ندارم 

کل خونه رو گشتم و نیست😥

تو کیفم بوده طلاهام

همه رو هس الا این 

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حالا گم شده رفته دیگه

مرسی😐😐😐

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
شاید بیرون رفتی از کیفت افتاده ؟

فقط رفتم خونه خاله شوهرم

اونارم مطمئنم ازشون

بعدشم کیفم همش جفتم بوده

حالا گم شده رفته دیگه

عزیزم طلا هست . بنده خدا حق داره ناراحتی کنه تو این زمونه گرونیا

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
یکم استراحت کن بعد بگرد پیدا میشه 

جایی نیست دیگه بگردم خونه کوجیکه😭

ببین پارچه ای که تو کیفته پاره نشده بیفته لایه زیری؟

نگاه  کردم نه نبود

سه تا انگشتر داشتم دوتا رو بود تو کیفم این یکیو نیست

از همه هم سبک تره

عزیزم طلا هست . بنده خدا حق داره ناراحتی کنه تو این زمونه گرونیا

وقتی گم میشه ناراحتی دیگه فایده نداره هی بشینه فک کنه چیشده کجا بوده کی برداشته منم هفته پیش دقیقا دستبندمو گم کردم

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2706