2410
2553

من دلم میخواد به دنیای درونم برگردم یعنی یه شخصیت آروم و قوی و متین که بیخیال آدمای دنیاست بشم. میخوام برم دنبال آرامش ولی نه اینکه بیخیال پیشرفتای کاری بشم البته.

اما نمیدونم چجوری شروع کنم؟

چجوری خودم باشم؟ چجوری مغرور و عزت مند و سرفراز و عمیق باشم؟

اونجوری از خود واقعیم لذت بیشتری میبرم

راهکارای خودم: عبادت و خلوت با خدا، تمرکز کردن روی زیبایی های طبیعت

راستی برای همه‌ی کسایی که این چند روز نظر دادن و دعا کردن برام آرزوی عاقبت به خیری میکنم، این روزا خیلی روحم سبک تر و قوی تره. حسش میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مثل بقیه ی شبها

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2714
چرا باید زور بزنی چیزی که نمیتونی و نیستی باشی؟ من ولش کردم خود واقعیمم خل و چل و رها دارم‌حال میکن ...

خود واقعیم آرومه. اصلا آرامش و قدرت درونی مسیر کمالات انسانیه عزیزم. من واسه جلب توجه خل بودم فقط

خود واقعیم آرومه. اصلا آرامش و قدرت درونی مسیر کمالات انسانیه عزیزم. من واسه جلب توجه خل بودم فقط

من خودم خلم

اصلا نمیتونم خل نباشم و اذیت و آزاررسانی نکنم😂😂

2706